NOHO Investment buduje najbardziej prestiżowe apartamenty w sercu Katowic

NOHO Investment to ogólnopolski deweloper segmentu premium, który buduje najwyższej jakości, funkcjonalne i ponadczasowe pod kątem architektury, designu i przywiązania do detalu nieruchomości w centrach największych polskich miast, w tym w Katowicach.

Zgodnie z filozofią NOHO Premium Lifestyle, firma oferuje swoim klientom mieszkania na pokolenia, łączące wyrafinowaną jakość i wzornictwo z najnowszymi trendami i wymaganiami nowoczesnego stylu życia. W ramach każdej inwestycji spółka oddaje do dyspozycji swoim nabywcom najwyższej jakości części wspólne, dzięki którym mieszkańcy integrują się, budują trwałe relacje i tworzą społeczność. To odpowiedź na wymogi zmieniającego się świata i oczekiwania klientów, dla których kluczowy jest „nowy” komfort życia.

Części wspólne przy Nadgórników 14 to m.in.

  • sala kinowa
  • pokój klubowy
  • sala do jogi i pilatesu
  • coworking z czytelnią
  • sauna i pokój do masażu
  • pokój majsterkowicz
  • strefa zabaw dla dzieci
  • pokój gier
  • sala fitness
NOHO Investment - Pokój klubowy
NOHO Investment - Pokój klubowy

Apartamenty N14 w sercu miasta, w Strefie Kultury

Pierwsza Inwestycja NOHO w Katowicach przy ulicy Nadgórników 14 położona jest w samym centrum miasta, w Strefie Kultury, tuż obok Spodka, NOSPR, Muzeum Śląskiego i Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Przy Nadgórników 14 (N14) powstają dwa nowoczesne budynki apartamentowe premium, zaprojektowane przez jednego z najbardziej cenionych architektów na Śląsku - Wojciecha Wojciechowskiego. Budowane są w duchu mixed-use, integrują funkcje mieszkalne i usługowe na najwyższym poziomie, dopasowane do potrzeb mieszkańców.

- Nadgórników 14 to architektura nowoczesna, przyjazna dla człowieka i środowiska, wzbogacająca przestrzeń. Chcemy być integralną częścią miasta, dobrym i życzliwym sąsiadem, punktem odniesienia dla innych, jeśli chodzi o jakość projektowania i wzornictwa – podkreśla architekt Wojciech Wojciechowski.

W projekcie N14 znajdą się mieszkania o powierzchniach od 25 metrów kwadratowych aż po 200-metrowe penthouse’y. Każde z mieszkań ma loggię lub taras. Na obu budynkach powstaną zielone dachy z widokiem na centrum miasta, jeden z nich będzie miał dodatkowo taras (również na dachu), dostępny dla wszystkich mieszkańców. Do wykończenia wnętrz i elewacji użyte zostaną najwyższej klasy naturalne materiały, jak kamień, drewno czy kwarc.

NOHO Investment buduje najbardziej prestiżowe apartamenty w sercu Katowic

Autorska aplikacja NOHO

Aby spełnić oczekiwania klientów, ułatwić im codzienne życie, zapewniając jego komfort, inwestor stworzył własną autorską aplikację, dzięki której w łatwy sposób nabywcy zarezerwują części wspólne, zamówią pomoc techniczną 24h, wizytę „złotej rączki” czy lekarza oraz skorzystają z dużego wachlarza usług gastronomicznych, w tym restauracji znajdujących się w budynku.

N14 przy zmodernizowanym Parku Boguckim

Przy wyobrze lokalizacji ważna była bliskość zieleni miejskiej. Mieszkańcy N14 mają tuż obok zmodernizowany Park Bogucki, a w nim nowy plac zabaw dla dzieci, zewnętrzną siłownię, wygodne ścieżki spacerowe i zamknięty wybieg dla psów. W pobliżu znajdują się też skwery i ogrody NOSPR-u, tworzące przestrzeń dla rekreacji i wypoczynku. Na terenie inwestycji posadzone będą ozdobne trawy i byliny oraz rośliny okrywowe.

Spółka zaprasza klientów do biura sprzedaży położonego tuż przy inwestycji, które pełni też funkcję showroomu. Na miejscu można zobaczyć elementy wykończenia wnętrz, materiały i design, a za pomocą Oculusa (okulary VR) pospacerować po inwestycji, po częściach wspólnych i apartamentach. Drogę do showroomu wskaże futurystyczna rzeźba Pawła Orłowskiego, stojąca tuż przed budynkiem. Prace rzeźbiarza już wkrótce staną się nieodłączną częścią każdej inwestycji NOHO Investment.

Nadgórników 14
n14.com.pl

NOHO INVESTMENT:
Nohoinvestment.com

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon