Nowe mieszkania zbudowane przez Katowickie TBS Sp. z o.o. czekają na nabywców

W katowickim Giszowcu powstało 16 lokali mieszkalnych w budynkach jednorodzinnych przeznaczonych na sprzedaż. Mieszkania będą sprzedane w formie ustnej licytacji ceny sprzedaży.

Nowe mieszkania zbudowane przez Katowickie TBS Sp. z o.o. czekają na nabywców. 

Jeszcze w maju odbędą się dni otwarte, w czasie których zainteresowani będą mogli zobaczyć mieszkania

Przy ulicach Przyjaznej i Kwiatowej czekają na nabywców świeżo pomalowane na biało budynki przykryte czerwonym dachem z naturalnej dachówki. W sumie w kameralnym kompleksie mieści się 16 mieszkań. Do każdego z nich przynależy ogródek i miejsce na 2 samochody. Mieszkania są wykończone w standardzie deweloperskim oraz posiadają ogrzewanie podłogowe. Budynki realizowane pod ścisłym nadzorem konserwatora zabytków, nawiązują do historycznej zabudowy 100-letniego Giszowca.

Bardzo się cieszę, że udało nam się wybudować tak interesujące i wpisujące się w historyczne otoczenie osiedle. Jestem pewien, że będzie to doskonała lokalizacja dla rodzin poszukujących komfortowego i dobrze zlokalizowanego miejsca do życia. Zachęcam wszystkich chętnych do odwiedzenia inwestycji w czasie dni otwartych – mówi Janusz Olesiński z Katowickiego TBS.

Już niebawem będzie można obejrzeć mieszkania

Wybudowane przez KTBS mieszkania zostaną sprzedane w drodze licytacji. Pierwsza aukcja na sprzedaż odbędzie się już 6 czerwca. Ceny wywoławcze oscylują między ok. 640 a 740 tys. zł. i zależą od wielkości mieszkania oraz tego czy dysponuje ono garażem, czy tylko miejscami postojowymi. Wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć osiedle w czasie dni otwartych organizowanych 17, 20 i 27 maja w godzinach 9.00 - 13.00; zapraszamy do zapisów za pośrednictwem formularza kontaktowego, znajdującego się w zakładce “Jak kupić?” na stronie internetowej www.przyjaznyzakatek-tbs.pl. Na miejscu, podczas dni otwartych będzie okazja, aby uzyskać niezbędne informacje techniczne i formalne dotyczące budynków i zasad licytacji. Gości dni otwartych zapraszamy na wystawę obrazów Grupy Janowskiej, która kontynuuje tradycje lokalnych, wywodzących się ze środowisk górniczych, artystów. Będzie to też okazja do zapoznania się z historią zabytkowego osiedla.

Na stronie www.przyjaznyzakatek-tbs.pl znajdują się z informacje na temat inwestycji, ogłoszenie o terminie aukcji oraz regulamin sprzedaży aukcyjnej.

Zysk ze sprzedaży TBS przeznaczy na renowację kamienic

To pierwsza tego typu inwestycja Katowickiego TBS. Nie tylko dlatego, że mieszkania zostaną sprzedane, ale ponadto dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na renowację trzech kamienic przy ul. Mariackiej, gdzie już trwają prace budowlane. Po zakończeniu przebudowy powstanie tam 41 mieszkań, z których 20 zostanie dedykowanych seniorom.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon