Nowości w restauracji Winestone w Katowicach

Winestone to restauracja, która debiutowała na gastronomicznej mapie Katowic parę tygodni temu. Jedno jest z pewne – z miejsca zrobiła pozytywne wrażenie. Nieszablonowe menu, dopasowanie wina do posiłku, czy ciekawy wystrój to przepis na sukces. Mimo to Winestone nie zwalnia tempa i przygotowuje szereg nowości dla swoich gości. Jakich? Sprawdźcie.

Co wyróżnia Winestone?

Winestone to jedyna restauracja w Katowicach, która słynie z dopasowania wina do posiłku. Na uwagę zasługuje również sezonowe menu z wyraźnym, regionalnym akcentem, trafiające w najbardziej wyrafinowane gusta. Dopasowanie wina to jedno, wrażenie robi również sposób podania potraw, które są serwowane na les planches, czyli kamiennych deskach. Jedno jest pewne – dania w takim wydaniu to prawdziwa uczta dla zmysłów i podniebienia. Niemniej lokal nie spoczywa na laurach, a dla swoich gości zaplanował szereg niespodzianek i to do końca roku!

Winestone

Nowości w restauracji Winestone

Od oficjalnego otwarcia minęło parę tygodni, mimo to w Winestone pracują w pocie czoła. Co obecnie się u nich dzieje? Co planują w kolejnych tygodniach? Przekonajcie się sami.

  • Gęsina na św. Marcina - to coroczny festiwal organizowany przez Slow Food Polska, w którym udział biorą restaurację z całego kraju, w tym także Winestone. Goście katowickiej restauracji od 5 do 28.11.2021 r. mogą spróbować wybornych dań z gęsiną w roli głównej. Nie zabraknie słynnych rogali świętomarcińskich.
  • Lunch biznesowy za 29 zł - od 8 listopada br. restauracja ruszyła z ofertą biznesowego lunchu w cenie 29 zł. Z oferty można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 16:00.
  • Kolacja Andrzejkowa – zespół restauracji opracowuje specjalne menu na kolację Andrzejkową, która przypada na weekend od 26 do 28 listopada br.
  • Świąteczne zestawy – jeżeli gotowanie w okresie świątecznym specjalnie do was nie przemawia, to restauracja Winestone szykuje specjalne zestawy na święta Bożego Narodzenia i to na wynos.
  • Kolacja sylwestrowa – lokal zakończy ten rok z przytupem organizując wyjątkową kolację sylwestrową. Nie możecie tego przegapić.
Winestone

Menu restauracji jest publikowane na bieżąco na ich oficjalnym FanPage’u, o TUTAJ. Tym samym możecie sprawdzić jakie popisowe dania przygotował dla was szef kuchni, w danym dniu tygodnia. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą świąteczną Winestone czy kolacją sylwestrową, więcej informacji uzyskacie pod numerem: 503 803 957.

Winestone to restauracja, którą trzeba odwiedzić!

Resturacja Winestone
ul. Młyńska 6
40-098 Katowice
e-mail: hb580-fb@accor.com
Tel.: 503 803 957 | Facebook

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Hotel13 1140x640

Zorganizuj przyjęcie w restauracji Winestone w Katowicach

La Pasta Bar w Katowicach!

La Pasta Bar w Katowicach! Jutro otwarcie

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe

Dlaczego biura serwisowane DL Space to idealna przestrzeń do pracy?

Biura serwisowane DL Space to idealna przestrzeń do pracy

Jak bezpiecznie przesłać książki kurierem? Praktyczne wskazówki 

Jak bezpiecznie przesłać książki kurierem?

Sinaloa Spa – spa na wyłączność. Jedyne takie miejsce na mapie Śląska

Spa na wyłączność. Jedyne takie miejsce na mapie Śląska

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty