Nowości w restauracji Winestone w Katowicach

Winestone to restauracja, która debiutowała na gastronomicznej mapie Katowic parę tygodni temu. Jedno jest z pewne – z miejsca zrobiła pozytywne wrażenie. Nieszablonowe menu, dopasowanie wina do posiłku, czy ciekawy wystrój to przepis na sukces. Mimo to Winestone nie zwalnia tempa i przygotowuje szereg nowości dla swoich gości. Jakich? Sprawdźcie.

Co wyróżnia Winestone?

Winestone to jedyna restauracja w Katowicach, która słynie z dopasowania wina do posiłku. Na uwagę zasługuje również sezonowe menu z wyraźnym, regionalnym akcentem, trafiające w najbardziej wyrafinowane gusta. Dopasowanie wina to jedno, wrażenie robi również sposób podania potraw, które są serwowane na les planches, czyli kamiennych deskach. Jedno jest pewne – dania w takim wydaniu to prawdziwa uczta dla zmysłów i podniebienia. Niemniej lokal nie spoczywa na laurach, a dla swoich gości zaplanował szereg niespodzianek i to do końca roku!

Winestone

Nowości w restauracji Winestone

Od oficjalnego otwarcia minęło parę tygodni, mimo to w Winestone pracują w pocie czoła. Co obecnie się u nich dzieje? Co planują w kolejnych tygodniach? Przekonajcie się sami.

  • Gęsina na św. Marcina - to coroczny festiwal organizowany przez Slow Food Polska, w którym udział biorą restaurację z całego kraju, w tym także Winestone. Goście katowickiej restauracji od 5 do 28.11.2021 r. mogą spróbować wybornych dań z gęsiną w roli głównej. Nie zabraknie słynnych rogali świętomarcińskich.
  • Lunch biznesowy za 29 zł - od 8 listopada br. restauracja ruszyła z ofertą biznesowego lunchu w cenie 29 zł. Z oferty można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 16:00.
  • Kolacja Andrzejkowa – zespół restauracji opracowuje specjalne menu na kolację Andrzejkową, która przypada na weekend od 26 do 28 listopada br.
  • Świąteczne zestawy – jeżeli gotowanie w okresie świątecznym specjalnie do was nie przemawia, to restauracja Winestone szykuje specjalne zestawy na święta Bożego Narodzenia i to na wynos.
  • Kolacja sylwestrowa – lokal zakończy ten rok z przytupem organizując wyjątkową kolację sylwestrową. Nie możecie tego przegapić.
Winestone

Menu restauracji jest publikowane na bieżąco na ich oficjalnym FanPage’u, o TUTAJ. Tym samym możecie sprawdzić jakie popisowe dania przygotował dla was szef kuchni, w danym dniu tygodnia. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą świąteczną Winestone czy kolacją sylwestrową, więcej informacji uzyskacie pod numerem: 503 803 957.

Winestone to restauracja, którą trzeba odwiedzić!

Resturacja Winestone
ul. Młyńska 6
40-098 Katowice
e-mail: hb580-fb@accor.com
Tel.: 503 803 957 | Facebook

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon