Nowy sklep Media Expert w budynku po Norauto, koło Auchan przy DTŚ. Promocje na otwarcie

Nowy sklep z artykułami RTV, AGD i elektroniką sieci Media Expert powstał w Katowicach. Co ciekawe, wcześniej w tym budynku też był sklep, ale z innymi produktami.

Wszyscy znają to miejsce jako sklep i warsztat francuskiej marki Norauto, ale tej firmy nie ma w tym miejscu od miesięcy. Dzisiaj, w czwartek 30 września 2021 r. został otwarty tutaj nowy sklep sieci Media Expert.

Nowy sklep Media Expert w Katowicach

Mowa o budynku, który znajduje się tuż za stacją Shell przy Drogowej Trasie Średnicowej, a przed hipermarketem Auchan, jadąc od strony centrum Katowic. Dokładny adres to ul. Trasa N. I J. Renców 26. Sklep jest czynny od pon. do sob. w godz. 10-20, w niedziele handlowe od 10 do 18.

Nowy Media Expert zajął cały budynek, gdzie wcześniej znajdował się zarówno sklep z artykułami motoryzacyjnymi, jak i warsztat samochodowy.

Promocje z okazji otwarcia

Z okazji otwarcia nowego sklepu w Katowicach, sieć Media Expert przygotowała wiele promocji, np.

  • telewizor 4K Ultra HD Philips 58 cali za 1699 zł
  • smartfon 11 LITE za 1199 zł
  • odkurzacz bezprzewodowy Gorenje za 299 zł
  • chłodziarko-zamrażarka Samsung za 1399 zł
  • zmywarka wolnostojąca Sharp za 899 zł

Ceny promocyjne z okazji otwarcia obowiązują do 2 października 2021.

Media Expert to polska sieć marketów z elektroniką, istniejąca na rynku od 2002 roku. Ma ponad 500 stacjonarnych sklepów w całej Polsce. W marcu 2021 roku firma TERG SA, wchodząca w skład Grupy Media Expert, przejęła wszystkie 26 sklepy sieci Norauto, jakie działały na terenie Polski. Teraz w ich miejscu Media Expert otwiera swoje sklepy.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon