Odbierz klucze do nowego mieszkania w Katowicach jeszcze w tym roku!

Piękna okolica, klasyczna architektura, a w niej nowe, gotowe mieszkania od dewelopera w dobrej cenie. Brzmi jak idealna propozycja? Trudno się nie skusić!

Daszyńskiego Park 1

Z jednej strony uroczy lasek Alfreda, z drugiej niska zabudowa domków jednorodzinnych. Kto marzy o spokoju, ciszy i bliskości natury, a jednocześnie wciąż chce mieszkać w mieście – będzie usatysfakcjonowany. Daszyńskiego Park – bo mowa o tej właśnie nowo oddanej do użytku inwestycji deweloperskiej, przyciąga przede wszystkim lokalizacją. Osiedle w obecnej jesiennej aurze, ma swój szczególny, nieodparty urok.

Inwestycja dobrze zaprojektowana

Tylko 3 bloki, a w każdym z nich zaledwie 4 kondygnacje – Daszyńskiego Park to kameralne osiedle w Katowicach, w którym wydzielono łącznie 131 mieszkań o powierzchni od 32 m² do 101 m². Dla właścicieli przewidziano w sumie 197 miejsc postojowych, w tym 182 w garażu podziemnym, a także komórki lokatorskie. W zależności od kondygnacji mieszkania posiadają ogrodzone ogródki, balkony lub tarasy. Kawa wypita na świeżym powietrzu w otoczeniu natury we własnym ogródku lub na przytulnym tarasie to przecież marzenie wielu mieszkańców dużych miast. Deweloper zadbał również o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, dlatego wjazd na teren osiedla kontrolowany jest przez automatyczny szlaban, a mieszkania zostały wyposażone w videodomofony.

Odbiór kluczy – jeszcze w tym roku

Inwestycja otrzymała ostateczne pozwolenie na użytkowanie w październiku 2023, a pierwsi lokatorzy lada dzień otrzymają klucze do swoich wymarzonych czterech kątów. W sprzedaży pozostaje jeszcze kilkadziesiąt doskonale zaprojektowanych mieszkań od 2 do nawet 5 pokoi. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Biuro Sprzedaży w budynku inwestycji

Biuro Sprzedaży Mieszkań inwestycji Daszyńskiego Park mieści się przy ul. Daszyńskiego 38/10 na parterze budynku i jest czynne od godziny 8:00 do 16:00 w dni robocze oraz od 9:00 do 13:00 w soboty. Wszystkie mieszkania można obejrzeć po ówczesnym umówieniu się na spotkanie. Zapraszamy do kontaktu: katowice@acatom.pl, tel.: 32 32 000 38.

Więcej informacji o Daszyńskiego Park (kliknij w link).

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon