Odpoczynek od zgiełku miasta? Hotel Astor *** to właściwe miejsce!

Codzienna praca, liczne obowiązki potrafią nieźle dać w kość. Nic więc dziwnego, że coraz więcej Ślązaków pragnie wyjechać, aby po prostu odpocząć. W jakim kierunku najlepiej „uciec” od zgiełku miasta? Cóż, nad polskim morzem istnieje takie miejsce – Hotel Astor ***, który pozwala na kameralny odpoczynek w spokojnej i cichej części Jastrzębiej Góry. Poznajcie go.

Hotel Astor *** - miejsce, w którym można zaznać spokoju

Hotel Astor *** to obiekt położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości – Jastrzębiej Górze. W tym miejscu naprawdę można odpocząć od codziennych obowiązków, hałasów miasta, a przede wszystkim zaznać upragnionego spokoju. Lokalizacja hotelu idealnie temu sprzyja, ponieważ Astor znajduje się w spokojnej i cichej części tej turystycznej, nadmorskiej miejscowości. Na gości czeka ponad 100 komfortowych pokoi. Dobrym przykładem są pokoje De Luxe, które posiadają podwieszaną strefę wypoczynkową oraz sporo innych udogodnień. Ponadto goście mogą korzystać z licznych atrakcji, które pozwolą im się odpowiednio zrelaksować. A co z jedzeniem? Cóż, dania serwowane w Restauracji Astoria (tzn. bufet szwedzki, dania serwowane) to uczta dla każdego podniebienia. Szef kuchni wraz ze swoim zespołem otwiera gości na różne smaki, inspirowane wybranymi zakątkami świata.

Odpoczynek od zgiełku miasta? Hotel Astor *** to właściwe miejsce!

Odpoczynek dla duszy i ciała

Astor *** dobrze wie, na czym polega kameralny wypoczynek. Hotelowi goście mogą zregenerować siły w strefie relaksu i dobrego samopoczucia – Gaja Natural Spa, decydując się na zabiegi pielęgnacyjne twarzy czy ciała, czy odprężające masaże (np. masaż relaksacyjny, masaż Lomi Lomi Nui, zabieg detoksykująco-dotleniający Detoxy by Arosha). Z kolei w strefie Welness czeka na nich basen oraz sauna sucha.

Goście spragnieni aktywności fizycznej, powinni odwiedzić siłownię lub zdecydować się na zajęcia fitness, czy Aqua Aerobic. W sezonie letnim dodatkowo czekają na nich korty tenisowe, rowery, a także kije do Nordic Walking. Warto pamiętać, że przez miejscowość biegną liczne trasy spacerowe i rowerowe, czekające na odkrycie. Z pewnością na zakończenie dnia warto odwiedzić Lobby Bar, zmieniający swoje oblicze, zgodnie z porą dnia.

Odpoczynek od zgiełku miasta? Hotel Astor *** to właściwe miejsce!

Atrakcje dla najmłodszych

Obiekt nie zapomina o najmłodszych gościach – dzieciach. Astor *** specjalnie dla nich przygotował 400 m2 strefę dzikiej zabawy – Fun&Jungle, w której znalazło się miejsce na:

  • plac zabaw dla starszaków,
  • bezpieczną strefę dla maluszków,
  • strefę z klockami,
  • duży salon gier,

a także strefę komfortu dla rodziców i kawiarnię. Ponadto dzieci mogą oddawać się doskonałej zabawie na dwóch, zewnętrznych placach zabaw, czy też biorąc udział w animacjach, prowadzonych przez 6 dni w tygodniu. Zajęcia proponowane przez doświadczonych animatorów są na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie coś dla siebie. Idealnym zwieńczeniem dnia jest rodzinny wypad na basen lub kręgielnię.

Odpoczynek od zgiełku miasta? Hotel Astor *** to właściwe miejsce!

Aqua Slimming – wczasy odchudzające

Astor *** to również miejsce, które chętnie odwiedzają goście decydujący się na wczasy odchudzające, o profilu wodnym – Aqua Slimming. Nie da się ukryć, że jest to idealna okazja, aby goście otworzyli się na dobre nawyki żywieniowe, a także popracowali nad własną kondycją. Uczestnicy wczasów mogą brać udział w ciekawych zajęciach w wodzie (np. Aqua Bike) oraz na sali. Ponadto czekają na nich inspirujące wykłady i warsztaty, potwierdzające, że można żyć zdrowo. Każdy z gości hotelowych może dokupić aktywne zajęcia podczas swojego pobytu. Co ciekawe, po przyjeździe do hotelu na każdego z gości czeka „pakiet dobrego snu” na który składa się: katalog o śnie, olejek aromatyczny, jak i relaksacja audio. Tym sposobem goście wypoczną, a także dowiedzą się jaką rolę odgrywa sen w ich dobrym samopoczuciu.

Odpoczynek od zgiełku miasta? Hotel Astor *** w Jastrzębiej Górze zaprasza!
Hotel Astor ***
ul. Rozewska 38
84-104 Jastrzębia Góra
Tel. +48 58 77 15 555
E-mail: rezerwacje.astor@primahotele.pl
Bon Turystyczny: Tak
WWW || FACEBOOK || INSTAGRAM || TRIPADVISOR

Odpoczynek od zgiełku miasta? Hotel Astor *** to właściwe miejsce!

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon