Odpoczynek w stylu slow life? Tylko na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Lato to ta pora roku, której nie da się nie lubić. Dni stają się dłuższe, noce cieplejsze, a słońce mości się na niebie przez większość dnia. Nic więc dziwnego, że Polacy planują swoje urlopy właśnie latem. Wszyscy pragną odpocząć po długim roku, wypełnionym licznymi obowiązkami. Cóż, nie można tego zrobić w lepszej scenerii niż tej, którą oferuje Jura Krakowsko-Częstochowska. W tym miejscu na Ziemi życie zwolniło tempo. Przyroda jest wszechobecna, a wtóruje jej cisza i święty spokój. Nie da się ukryć, że rodzinny odpoczynek w stylu slow life w tym regionie, to przepis na udany wypoczynek. Poznajcie go.

Jura Krakowsko-Częstochowska – dlaczego warto ją odwiedzić?

Powodów jest naprawdę wiele. Jura Krakowsko-Częstochowska uchodzi za jeden z najpiękniejszych regionów Polski. To właśnie w tym miejscu znajduje się blisko 154 kilometrowy Szlak Orlich Gniazd z zamkami i warowniami, otwierającymi przed turystami swoją niezwykłą historię. Mowa tu o takich historycznych zabytkach jak:

 • Zamek Ogrodzieniec,
 • Zamek Pilcza w Smoleniu,
 • Zamek Mirów,
 • Zamek Boblice.
Moje Miejsce Jura

Na Jurze można zaznać ciszy, spokoju i najzwyczajniej odpocząć od miejskiego zgiełku. To miejsce warto odkrywać we własnym tempie i w zgodzie z naturą. Jura jest różnorodna i potrafi zadziwiać na każdym kroku. Właśnie dlatego, w tym regionie odnajdą się miłośnicy wspinaczki skalnej, dwóch kółek, czy pieszych wędrówek.

Rower, wspinaczka, a może piesza wędrówka?

Jura to również miejsce chętnie odwiedzane przez osoby, które pragną spędzić swój urlop aktywnie. Czekają na nich rozległe szlaki rowerowe o różnym stopniu trudności, miejsca do wspinaczki skalnej, a także liczne ścieżki, idealne do wielogodzinnych, pieszych wędrówek. Podczas odkrywania Jury, zarówno mali jak i duzi turyści powinni wypatrywać formacji skalnych, które znienacka ukazują swoje piękno. Obowiązkowym punktem każdej wycieczki jest słynny Okiennik Wielki. Jego naturalne piękno zachwyca, a fascynująca historia prehistorycznych ludzi zamieszkujących wnętrze tej majestatycznej skały, rozbudza wyobraźnię. Nie da się ukryć, że wypoczynek na Jurze to dobry pomysł, ale co z noclegami?

Moje Miejsce Jura

Moje Miejsce Jura – odpoczynek od zgiełku miasta

Moje Miejsce Jura to kameralne osiedle wypoczynkowe, graniczące z Parkiem Krajobrazowym Orlich Gniazd, w którym można zaznać spokoju, odpocząć od codziennych obowiązków czy po prostu naładować baterie. Przyroda odgrywa w tym miejscu pierwsze skrzypce. Widoczna w tle Góra Zborów zachęca do wycieczek, a leśne ścieżki zapraszają na letnie wycieczki.

Kompleks tworzy 11 domów-bliźniaków, które są rozmieszczone na 4 ha w taki sposób, aby goście nie zaglądali sobie w okna i mogli spędzić swój urlop w rodzinnej, intymnej atmosferze. Domki oprócz podstawowego wyposażenia posiadają własny taras i ogródek. Czworonożni przyjaciele są tu mile widziani. Czeka na nich psi plac zabaw, a teren Osiedla jest całkowicie odgrodzony. Goście mogą skorzystać z rowerów, hulajnóg terenowych, a także:

 • Basenu,
 • Domku saunowego,
 • Boiska do siatkówki,
 • Boiska do piłki nożnej,
 • Miejsca na ogniska, grille,
 • Świetlicy z tarasem,
 • WiFi, Netflix.

Moje Miejsce Jura nie zapomina o najmłodszych, na których czekają:

 • Trampoliny,
 • Mini golf,
 • Plac zabaw,

a w sezonie letnim – animacje! Oczywiście, udane wakacje to także dobre, zdrowe jedzenie. O to też zadbano i domowe posiłki oraz świeże produkty można zamówić od miejscowej gospodyni.

Moje Miejsce Jura

Jak nie Jura to Lubelszczyzna!

Moje Miejsce Kazimierz to nowo otwarte osiedle na Lubelszczyźnie, w którym nie brakuje zieleni i panuje taka sama atmosfera jak w Moje Miejsca Jura – cisza, spokój, brak hałasów miejskiego zgiełku. Bliskość pięknych tras rowerowych i pieszych zachęca do aktywnych wycieczek. Na osiedlu turyści mogą korzystać z szeregu atrakcji (tzn. basen, jacuzzi, sauna, rowery, plac zabaw, sportowe boisko). Oczywiście obowiązkowym punktem urlopu w tym miejscu jest wycieczka rowerowa do kultowego Kazimierza Dolnego! Czytelnicy naszego portalu z kodem MOJA JURA otrzymują 10% zniżki na urlop w tym miejscu. Zatem nie pozostaje nic innego jak zaplanować urlop, zarezerwować nocleg i spakować walizki. Kierunek Jura, a może Lubelszczyzna?

Wakacje we własnym rytmie? Moje Miejsce Jura to idealne miejsce!

Moje Miejsce Jura zaprasza!
WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM
ul. Słoneczna 33
42-425 Lgota Murowana
Tel. 532 376 290
E-mail: info@mmresort.com

Bon Turystyczny: Tak
Grupowy wypoczynek | Imprezy (np. Wieczór Kawalerski): Nie

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon