OFF Festival Katowice odwołany! W Dolinie Trzech Stawów rozbrzmi OFF Country Club

Kultowy OFF Festival Katowice w tym roku niestety się nie odbędzie. W tym roku czeka nas za to nowa formuła OFF Country Club w Dolinie Trzech Stawów.

Audience 1850119 1280
– Pandemia jest w odwrocie, ale nie została opanowana na tyle, by udało nam się w tym roku zorganizować taki festiwal o jakim marzymy i jakiego chcecie. Sytuacja epidemiologiczna i obowiązujące przepisy (dotyczące zarówno podróży międzynarodowych, jak i organizacji imprez plenerowych w Polsce) nie dają nam wyboru – musimy zaproponować Wam spotkanie za rok – informują organizatorzy OFF Festival Katowice.

OFF Festival Katowice odbędzie się za rok

OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się w dniach od 5 do 7 sierpnia 2022. Jak informują organizatorzy festiwalu, karnety z roku 2020 i 2021 zachowają ważność. - O szczegółach będziemy informować Was na bieżąco i z góry dziękujemy za to, że wykazujecie się cierpliwością i zrozumieniem, za ogromne wsparcie, jakie nam obiecujecie. Dzięki niemu wiemy, że OFF Festival nie tylko przetrwa, ale wrócimy wzmocnieni. Dołożymy wszelkich starań, by OFF Festival 2022 był najlepszy z dotychczasowych, by zrekompensował Wam ten długi czas zawieszenia – czytamy na stronie OFF Festival Katowice.

Zamiast OFF Festival Katowice odbędzie się OFF Country Club

Zamiast OFF Festival, który miał się odbyć 6 - 8 sierpnia 2021, będzie można pójść na OFF Country Club w plenerze na Dolinie Trzech Stawów.

– Niebawem podamy do wiadomości artystów i warunki uczestnictwa. Będą to koncerty osobno biletowane, niezależne od festiwalu – informują organizatorzy.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Mikołaj w tramwaju Tramwajów Śląskich

Mikołajowy tramwaj przejedzie przez Katowice. Sprawdźcie

Miasto z Piernika Gliwice grudzień 2021

Miasto z piernika od 2 grudnia znowu na Śląsku, w Kolejkowie

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Zdjęcie główne

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!