OFF Festival Katowice odwołany! W Dolinie Trzech Stawów rozbrzmi OFF Country Club

Kultowy OFF Festival Katowice w tym roku niestety się nie odbędzie. W tym roku czeka nas za to nowa formuła OFF Country Club w Dolinie Trzech Stawów.

Audience 1850119 1280
– Pandemia jest w odwrocie, ale nie została opanowana na tyle, by udało nam się w tym roku zorganizować taki festiwal o jakim marzymy i jakiego chcecie. Sytuacja epidemiologiczna i obowiązujące przepisy (dotyczące zarówno podróży międzynarodowych, jak i organizacji imprez plenerowych w Polsce) nie dają nam wyboru – musimy zaproponować Wam spotkanie za rok – informują organizatorzy OFF Festival Katowice.

OFF Festival Katowice odbędzie się za rok

OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się w dniach od 5 do 7 sierpnia 2022. Jak informują organizatorzy festiwalu, karnety z roku 2020 i 2021 zachowają ważność. - O szczegółach będziemy informować Was na bieżąco i z góry dziękujemy za to, że wykazujecie się cierpliwością i zrozumieniem, za ogromne wsparcie, jakie nam obiecujecie. Dzięki niemu wiemy, że OFF Festival nie tylko przetrwa, ale wrócimy wzmocnieni. Dołożymy wszelkich starań, by OFF Festival 2022 był najlepszy z dotychczasowych, by zrekompensował Wam ten długi czas zawieszenia – czytamy na stronie OFF Festival Katowice.

Zamiast OFF Festival Katowice odbędzie się OFF Country Club

Zamiast OFF Festival, który miał się odbyć 6 - 8 sierpnia 2021, będzie można pójść na OFF Country Club w plenerze na Dolinie Trzech Stawów.

– Niebawem podamy do wiadomości artystów i warunki uczestnictwa. Będą to koncerty osobno biletowane, niezależne od festiwalu – informują organizatorzy.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Mikołaj w tramwaju Tramwajów Śląskich

Mikołajowy tramwaj przejedzie przez Katowice. Sprawdźcie

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!

Plac Mozaikowy przy hali Kapelusz, Park Śląski

Park Śląski. Plac za Kapeluszem został odnowiony

Strefa Carnall, Zabrze

Nowa atrakcja turystyczna na Śląsku - Strefa Carnall