Osada Śnieżka obok Karpacza – miejsce stworzone do rodzinnego wypoczynku

Wakacje pomału dobiegają końca, to fakt. Niemniej całkiem spore grono mieszkańców województwa śląskiego właśnie planuje swój urlop czy krótki wypad. Gdzie się wybierają? Do miejsca, w którym w rodzinnym gronie mogą odpocząć od codziennych obowiązków. Oczywiście mowa o urokliwym kompleksie apartamentów położonym w samym sercu Karkonoszy – Osadzie Śnieżka. Naturalnie nasuwa się pytanie, jakie atrakcje oferuje? Poznajcie je.

Osada Śnieżka – miejsce, w którym nuda nie istnieje

Osada Śnieżka to wyjątkowy kompleks apartamentów położony na ponad 7 ha zacisznej, górskiej przestrzeni. Uwielbiany przez rodziny z dziećmi, amatorów górskich wędrówek, a także fanów motoryzacji. Idealne sprawdza się na rodzinny wypoczynek w trakcie ferii zimowych i wakacji, a poza sezonem zmienia się w ośrodek szkoleniowo-konferencyjny.

Osada Śnieżka to coś więcej niż hotel

Zgadza się! Nie da się ukryć, że Osada Śnieżka stanowi odrębną krainę. Ponad 270 rodzinnych apartamentów i 70 komfortowych pokoi hotelowych może pomieścić ponad 1000 osób. A oprócz tego Osada posiada własne restauracje, place zabaw, boiska, salę fitness, salę zabaw i gier, a także baseny z brodzikami - zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny. Jedno jest pewne, w tym miejscu na Ziemi nuda nie istnieje.

Letnie wakacje w Osadzie Śnieżka? Dlaczego nie!

Osada Śnieżka to miejsce, które zapewnia moc atrakcji i to przez okrągły rok. Latem zmienia się w tętniące życiem miasteczko. To tu, na każdym kroku, można spotkać uśmiechnięte, pędzące gokartami i zajadające gofry dzieci. A to wszystko w przerwie pomiędzy szaleństwem na basenie zewnętrznym, całodniowymi blokami animacyjnymi i wieczornymi pokazami specjalnymi. Nie zapominając o flagowym PIANA PARTY, które uwielbiają nie tylko najmłodsi Goście.

Tymczasem zimową porą…

Podczas ferii zimowych, Osada Śnieżka załącza tryb „zimowe szaleństwo” i przypomina małą fabrykę samego Świętego Mikołaja. Można? Można! Zapach grzańca i klimatyczne kominki w apartamentach dopełniają całego nastroju. Oczywiście na małych, jak i dużych Gości czeka moc atrakcji.

Poza sezonem

Osada Śnieżka to także idealna baza pod konferencję, szkolenie i integrację. Sala konferencyjna pomieści do 220 osób w ustawieniu kinowym oraz do 180 osób w ustawieniu bankietowym. System ścian modułowych podzieli 300 m2 przestrzeni konferencyjnej na trzy niezależne sale, w których jednocześnie mogą odbywać się szkolenia. Dedykowany opiekun grupy zorganizuje zarówno zlot zabytkowych samochodów, warsztaty szycia czy karkonoską grę terenową.

Osada Śnieżka – miejsce, w którym nie ma miejsca na nudę
Osada Śnieżka zaprasza!
ul. Spacerowa 13
58-508 Łomnica
Tel. +48 75 61 26 656
e-mail: rezerwacja@osada-sniezka.com
WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon