Pierwsze miesięczne losowanie nagród w Loterii Narodowego Programu Szczepień już niedługo

W sierpniu 2021 r. odbędzie się pierwsze miesięczne losowanie Loterii Narodowego Programu Szczepień. Do wygrania są dwa samochody marki Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 000 zł. Sprawdź, kiedy odbędzie się to losowanie.

Nagrody miesięczne w loterii szczepionkowej

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień rozpoczęła się 1 lipca 2021 roku. Mogą wziąć w niej udział wszystkie osoby, które:

  • ukończyły 18 lat,
  • dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciwko COVID-19,
  • zarejestrowały się w loterii (uwaga! udział w loterii dla osób zaszczepionych nie jest automatyczny, trzeba się zarejestrować)

Rejestracja trwa do 30 września 2021 roku, przy czym nie ma znaczenia czy w pełni zostaliśmy zaszczepieni np. pół roku lub miesiąc przed startem loterii, czy uczynimy to przykładowo we wrześniu.

Jak zarejestrować się w loterii szczepionkowej

Rejestracji można dokonać w dwojaki sposób:

  • poprzez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl
  • dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989

Pierwsze miesięczne losowanie Loterii Narodowego Programu Szczepień odbędzie się w środę 4 sierpnia 2021 r. Do wygrania są dwa samochody marki Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 000 zł. Ten sam zestaw nagród będzie do wygrania jeszcze dwukrotnie: 8 września oraz 6 października. O wygranej szczęśliwcy będą informowani telefonicznie.

Przypomnijmy, że cały czas są przeprowadzane losowania tygodniowe, w których co środę do wygrania jest pięć razy po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych, a także przydzielane są nagrody natychmiastowe, w których co 500. osoba spełniająca warunki loterii wygrywa 200 zł, a co 2000. uczestnik – 500 zł.

3,3 mln osób zarejestrowało się w loterii szczepionkowej

Do tej pory w loterii zarejestrowało się ponad 3,3 mln osób. Ponad 6 600 z nich trafiło nagrody natychmiastowe. Te osoby zostały poinformowane o wygranej SMS-em wysłanym przez Totalizator Sportowy. Następnie na numer telefonu podany podczas rejestracji do zwycięzców trafił SMS z PKO Banku Polskiego (nazwa nadawcy: PKO BP) zawierający kod awizo, kwotę wypłaty i termin ważności kodu, dzięki temu można realizować wygraną bezpośrednio w bankomatach należących do banku. Nagrodę można też wypłacić w oddziale lub agencji PKO Banku Polskiego.

W SMS-ie z PKO BP najważniejszy dla zwycięzcy jest kod awizo. Pamiętajmy, że nie ma w nim żadnego odesłania na jakąkolwiek stronę www, linku czy prośby o podanie danych czy potwierdzenie odbioru SMS-a itd. Otrzymując ten SMS wystarczy tylko wpisać kod w bankomacie PKO Banku Polskiego i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie bankomatu. Wygraną można odebrać także w każdej placówce banku. Nie musimy wykonywać żadnych innych czynności.

O wygranej dowiemy się telefonicznie

W przypadku nagród o wyższej wartości, a takimi będą już wygrane tygodniowe, miesięczne czy wreszcie finałowe, Totalizator Sportowy w ciągu dwóch dni licząc od dnia następnego po losowaniu przekaże informacje telefonicznie oraz za pomocą wiadomości sms. Ponadto wyniki losowań trafią na stronę internetową loterii.

Wyniki losowań będą publikowane na stronie loterii: www.gov.pl/szczepimysie/loteria

Więcej informacji na temat bezpiecznego udziału w Loterii Narodowego Programu Szczepień pod adresem: https://www.gov.pl/web/loteria/bezpieczenstwo

Procedury bezpieczeństwa danych laureatów

Informacja dotycząca bezpieczeństwa danych laureatów do których wysyłane są oświadczenia w wersji elektronicznej, w formie linku do formularza:

O wygranej zostaniesz poinformowany telefonicznie przez Totalizator Sportowy. PAMIĘTAJ! Połączenie będzie realizowane wyłącznie z dedykowanego numeru telefonu: 459 59 51 04.

Podczas rozmowy zostaniesz poproszony o potwierdzenie imienia i nazwiska. Na tym etapie Totalizator Sportowy nie będzie pobierał innych danych osobowych! Pamiętaj, że najpóźniej następnego dnia otrzymasz od Totalizatora Sportowego SMS z potwierdzeniem wygranej.

Po otrzymaniu wiadomości SMS z potwierdzeniem wygranej, wejdź na stronę loterii www.gov.pl/szczepimysie/loteria i sprawdź czy Twoje dane w postaci: częściowo zamaskowanego numer telefonu, imienia, pierwszej litery nazwiska widnieją na liście zwycięzców. W treści wiadomości SMS znajdziesz m.in. datę losowania oraz nagrodę jaką wygrałeś.

  1. Sprawdź dokładnie poprawność linku przesłanego w wiadomości SMS. Zwróć szczególną uwagę na adres strony internetowej. Prawidłowy adres strony, na którym znajduje się oświadczenie elektroniczne to: www.loteria.totalizator.pl
  2. W przypadku podejrzeń naruszenia bezpieczeństwa Twoich danych poinformuj organizatora niezwłocznie wysyłając wiadomość na adres email loterie@totalizator.pl
  3. Pamiętaj! Możesz wysłać oświadczenie zwycięzcy również w formie papierowej. Wzory dokumentów są dostępne w regulaminie Loterii Narodowego Programu Szczepień na stronie www.gov.pl/szczepimysie/loteria

W takim przypadku należy pobrać właściwe oświadczenie tj. zgodne z wygraną nagrodą (informacja o wygranej nagrodzie znajduje się na www.gov.pl/szczepimysie/loteria lub w sms) z zakładki „materiały do pobrania”, wydrukować, czytelnie wypełnić a następnie wysłać pocztą (list polecony lub inna rejestrowaną korespondencja), przesyłką kurierską, złożyć osobiście lub przez osobę upoważnioną, do siedziby organizatora która znajduje się pod adresem:

Totalizator Sportowy Sp. z o.o., ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, z dopiskiem: „Loteria Narodowego Programu Szczepień”

Oświadczenie w wersji papierowej należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie 10 dni kalendarzowych od dnia otrzymania informacji o wygranej (decyduje data wpływu do siedziby Organizatora).

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon