Pirat drogowy staranował radiowóz i inne samochody! Policjant w szpitalu

Policja

Uciekając przed policją, staranował radiowóz i inne samochody. Jeden z policjantów trafił do szpitala. Pirat drogowy miał ponad 2 promile we krwi.

Pijanego pirata drogowego udało się zatrzymać dzięki zgłoszeniu jednej ze sprzedawczyń, która obsługiwała dwóch pijanych mężczyzn. Mimo że byli pod wpływem alkoholu, nie mieli żadnych skrupułów żeby wsiąść do swej alfy romeo i ruszyć w drogę.

Do tego felernego zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Barcelońskiej w Katowicach. Policja szybko namierzyła pijanego kierowcę. Nadając sygnały dźwiękowe funkcjonariusze nakazali piratowi drogowemu zatrzymać się do kontroli. Zamiast to zrobić, mężczyźni postanowili rozpocząć brawurową ucieczkę niczym w Need For Speed…

Policjant trafił do szpitala

Nie była jednak tak spektakularna jakby mogło się wydawać. Po drodze zderzyli się ze skodą, oplem oraz rozwalili ogrodzenie jednej z posesji.
Później uderzyli również w radiowóz. Jeden z policjantów odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala na badania. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowca miał 2 promile alkoholu we krwi!

- 35-letni kierujący został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Badanie trzeźwości wskazało, że miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie – informuje katowicka policja. Jego krew została zabezpieczona do dalszych badań laboratoryjnych.

33-letni pasażer ze względu na stan upojenia alkoholowego został opiekuńczo umieszczony w izbie wytrzeźwień. Badanie trzeźwości wskazało, że miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu z kierującym zostaną wykonane czynności procesowe.

fot. Komenda Miejska Policji w Katowicach

Policja

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na autostradzie A4 w Katowicach

Tragiczny wypadek na DTŚ obok Auchana

Wypadek na DTŚ obok Auchana. Lądował śmigłowiec LPR

Dratyczne zdjęcie

Rozpoznajesz tego zmarłego mężczyznę?

Komendaaa1

Katowicka policja dostała działkę od miasta pod budowę...

Antyterroryści weszli do złego mieszkania w Katowicach

Antyterroryści weszli do złego mieszkania. Zapadł wyrok

Policja praca

Praca w Policji. Nabór do komendy w Katowicach

Policja

Usiłowanie zabójstwa w noc sylwestrową. Nastolatkowi...