Piwna ciekawostka w Katowicach - Biała Małpa Multitap

Gdzie można się napić piwa w Katowicach? Dobre pytanie. W Katowicach ogródków piwnych czy pubów nie brakuje. Ale jest też miejsce, które wyróżnia się oryginalnością. W tym multitapie można nalać sobie piwa samemu, i to prosto z kranu. Brzmi ciekawie? Poznajcie cud techniki miłośników piwa – BeerWall, które znajduje się w pubie Biała Małpa Multitap. Oczywiście – tylko dla pełnoletnich klientów.

Na piwo w centrum Katowic

Miłośnicy bursztynowego trunku przecierają oczy ze zdumienia, a jednak to prawda – miejsce, które jest adresowane w 100 proc. do piwoszy, istnieje. To Biała Małpa Multitap, który mieści się przy ul. 3 Maja 38, czyli w samym sercu Katowic. Obecnie lokal dysponuje 30 kranami z lanym piwem, a dodatkowe 6 znajduje się w części restauracyjnej – Biała Małpa Mexico. To właśnie w zadaszonej części ogródka czeka na Was samoobsługowy system do lania piwa – BeerWall.

Jak działa BeerWall?

BeerWall oferuje sześć różnych kranów wyłącznie z piwem rzemieślniczym. Aby skorzystać z tego piwowarskiego wynalazku, musicie zakupić kartę bezpośrednio w barze. Karta kosztuje 4 zł. No dobrze, macie kartę i co dalej? Można ją doładować dowolną kwotą.

Biała Małpa

Kartę wkładacie do czytnika BeerWall, wybieracie odpowiadające wam piwo i nalewacie. Nie wiecie, jakiego piwa chcecie skosztować? Ile nalać? Spokojnie, informacje takie jak:

  • Rodzaj piwa,
  • Zawartość alkoholu,
  • Skład piwa,
  • Ilość nalanego piwa,
  • Cenę,

oraz środki, które pozostały na waszej karcie możecie sprawdzić na ekranie znajdującym się nad kranem.

W ogródku najlepiej…

Zgadza się! Przestrony ogródek, którym może pochwalić się pup Biała Małpa Multitap to część wspólna lokalu i restauracji meksykańskiej Biała Małpa Mexico. Nie brakuje w nim wygodnych leżaków, a także plaży. Z pewnością w gronie znajomych spędzicie w tym miejscu świetne chwile.

Nie czekajcie i odwiedźcie pub Biała Małpa Multitap!

Biała Małpa Multitap

ul. 3 Maja 38
40-097 Katowice
Tel. 604 866 173

Facebook | Instagram

Artykuł sponsorowany.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon