Po przerwie do Parku Śląskiego powraca Ekstremalna Ekonomia, czyli bieg na orientację

Po pandemicznej przerwie do Parku Śląskiego w Chorzowie powraca Ekonomia Ekstremalna. Bieg na orientację organizowany jest przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

PANEUROPA Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Ekonomia Ekstremalna UE Katowice

Ekonomia Ekstremalna jest biegiem na orientację wzbogaconym o zadania „ekstremalne", wymagające wiedzy ekonomicznej, inteligencji oraz aktywności fizycznej. Uczestnicy skorzystać będą mogli ze strefy chill, a także wygrać nagrody stworzone przez partnerów wydarzenia.

Z pasją do wydarzeń

Poprzednie edycje biegu były organizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny, tegoroczne wydarzenie przygotowuje Organizacja uniwersytetu - PANEUROPA. Ekonomia Ekstremalna kierowana jest do maturzystów oraz studentów, a zapisu można dokonać tutaj. Bieg rozpocznie się o godzinie 10:00 w sobotę 21 maja w Parku Śląskim w Chorzowie. To ostatnie przed Juwenaliami, tak duża impreza.

Organizacja Studencka PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach jest grupą studentów, którzy nieustannie zajmują się organizacją ciekawych wydarzeń w Katowicach i nie tylko.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon