Po zdrowie i urodę do Uzdrowiska Iwonicz-Zdrój

Iwonicz-Zdrój to jedno z najstarszych i najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce. Położone w woj. podkarpackim, wśród lasów Beskidu Niskiego, w dolinie Iwonickiego Potoku, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz czystego środowiska naturalnego. Doskonałe warunki klimatyczne sprzyjają leczeniu, rehabilitacji i prozdrowotnemu wypoczynkowi, które gwarantuje „Uzdrowisko Iwonicz” SA, kontynuator ponad 440-letniej tradycji lecznictwa, opartego na naturalnych surowcach.

„Uzdrowisko Iwonicz” SA specjalizuje się w leczeniu chorób:

 • ortopedyczno-urazowych,
 • układu nerwowego,
 • reumatologicznych,
 • układu trawiennego,
 • górnych dróg oddechowych,
 • chorób skóry.

Uzdrowisko prowadzi także rehabilitację kobiet po mastektomii.

Uzdrowisko Iwonicz-Zdrój

Leczenie i rehabilitacja w „Uzdrowisku Iwonicz” SA

Nowoczesna baza zabiegowa, wyposażona w innowacyjne urządzenia rehabilitacyjne, znakomita kadra medyczna oraz bogaty program zabiegów leczniczych, także tych z wykorzystaniem miejscowych bogactw naturalnych, czynią Iwonicz-Zdrój jednym z najbardziej renomowanych uzdrowisk w Polsce.

„Uzdrowisko Iwonicz” SA przygotowało dla kuracjuszy atrakcyjne pakiety pobytowe z zabiegami leczniczymi i rehabilitacyjnymi, dostosowanymi do indywidualnych potrzeb oraz komfortowym noclegiem w troskliwie odrestaurowanych przez spółkę obiektach. Piękne budynki pochodzą z przełomu XIX i XX wieku, zachwycając architekturą o wyjątkowej wartości zabytkowej.

Uzdrowisko Iwonicz-Zdrój

Goście Uzdrowiska mogą również korzystać z szerokiej oferty SPA. Pakiety regeneracyjno-wypoczynkowe oraz SPA & Wellness z programami pielęgnacyjnymi na twarz i ciało, masażami oraz aromatoterapią w jaskini solnej doskonale uzupełniają podstawową działalność kurortu. W czasie wypoczynku kuracjusze mogą podziwiać walory krajobrazowe okolic podczas wypraw szlakami turystycznymi, także przy wykorzystaniu popularnych kijków do nordic walking.

Zabiegi z wykorzystaniem naturalnych surowców leczniczych

Największym bogactwem Iwonicza-Zdroju są złoża mineralnych wód leczniczych. Pacjentom zaleca się tu kuracje pitne wodami leczniczymi, wydobywanymi bezpośrednio z iwonickich źródeł i oferowanymi w stylizowanej na oranżerię Pijalni Wód Mineralnych. Wody służą również do zabiegów balneologicznych oraz inhalacji, a także do warzenia soli wykorzystywanej do domowych kąpieli. Stanowią także bazę unikatowych kosmetyków, produkowanych przez „Uzdrowisko Iwonicz” SA.

Uzdrowisko Iwonicz-Zdrój

Kosmetyki uzdrowiskowe „Iwoline”

„Uzdrowisko Iwonicz” SA jest pierwszą polską firmą, która już w latach 80. ubiegłego wieku wprowadziła na rynek własne produkty kosmetyczne. Ostatnio spółka zdecydowała się na rebranding marki kosmetyków, mający na celu podkreślić jej nowoczesne podejście do tradycji.

„Iwoline” to kosmetyki z iwonicką wodą, która znajduje się w składzie specjalistycznych:

 • kremów do twarzy, dłoni i stóp,
 • balsamów i peelingów do ciała,
 • mydeł i żeli pod prysznic,
 • szamponów,
 • soli i płynów do kąpieli.

Połączenie jej właściwości z naturalnymi składnikami aktywnymi, takimi jak np. kwas hialuronowy, oleje, masło shea, ekstrakty roślinne, kompleksy witamin, zapewniają kosmetykom niezwykłe działania odżywcze i pielęgnacyjne. Składy bestsellerowych, wyspecjalizowanych kosmetyków zostały udoskonalone, część z nich jest wegańska, wpisując się w trend pielęgnacji wielofunkcyjnej, oznaczającej nie tylko upiększanie, ale także troskę o zdrowie.

Kosmetyki Iwoline

Kładąc duży nacisk na pochodzenie produktów, w logo marki wpisany został nowy sygnet, nawiązujący do uzdrowiska i źródeł iwonickich wód termalnych. Bo mimo nowoczesnego podejścia i stosowania uznanych zdobyczy kosmetycznych czy innowacyjnych metod rehabilitacyjnych w lecznictwie uzdrowiskowym, „Uzdrowisko Iwonicz” nadal pozostaje wierne tradycji, zawsze opartej na siłach natury, zawsze związanej z iwonickimi wodami.

Uzdrowisko Iwonicz” SA
Al. Torosiewicza 2, 38-440 Iwonicz-Zdrój
tel. +48 13 430 85 50
WWW | FACEBOOK


Kosmetyki „Iwoline”
SKLEP INTERNETOWY | FACEBOOK

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon