„Pod Browarem” – w piwnicach Tyskich Browarów Książęcych powstał pub

W charakterystycznych ceglanych murach Tyskich Browarów Książęcych powstał pub „Pod Browarem”, gdzie serwowane są piwa warzone kilka metrów nad lokalem.

Pełne bogatej historii miejsce powstało z myślą o miłośnikach złotego trunku, którzy chcą spędzić czas w oryginalnym i pełnym retrospekcji otoczeniu, a przy tym spróbować najświeższego Tyskiego prosto z Browaru. Każdy miłośnik piwa znajdzie tutaj coś dla siebie – oprócz Tyskiego, w lokalu jest dostępna pełna kolekcja specjalności marki Książęce. Na uwagę zasługuje również oferta gastronomiczna – tradycyjne śląskie przekąski dobrane tak, by podkreślić smak i charakter serwowanych piw.

Tyskie Browary Książęce, w których mieści się pub, są wyjątkowym miejscem na mapie Śląska i symbolem architektury regionu. Dzieje browaru liczą ponad 400 lat, a historia przeplata się z życiem wielu pokoleń lokalnej społeczności, która pracowała i żyła na terenie Browaru. Dzięki wyjątkowej lokalizacji pubu i za sprawą klimatycznego wnętrza pełnego historii można ducha pokoleń browarników i ich rodzin, którzy wspólnie tworzyli wyjątkową społeczność miasteczka browarnego.

„Pod Browarem” mieści się przy ulicy Katowickiej 9 w Tychach. Pub jest otwarty dla gości od wtorku do niedzieli w godzinach 15:00 - 22:00. Kameralne wnętrze, zaaranżowane w industrialnym stylu, może ugościć kilkadziesiąt osób.

Więcej informacji znajduje się na stronie pubu.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon