Ukradł papierosy i… zdrapki. Czy rozpoznajesz włamywacza, który obrabował sklep przy Mikołowskiej?

Mundurowi próbują znaleźć złodzieja, który włamał się do sklepu spożywczego w Katowicach. Skradziony towar został wyceniony na 6 tysięcy złotych.

Na niecodzienny łup pokusił się rabuś, który 5 czerwca 2021 roku okradł sklep spożywczy przy ul. Mikołowskiej 117 a w Katowicach. Ze sklepu zginęły papierosy oraz zdrapki losowe. Łączna kwota skradzionych towarów (6 tys. zł.) może być zatem niedoszacowana, jeśli złodziejowi dopisze szczęście i wydrapie którąś z głównych wygranych.

Zdjęcia z monitoringu mają pomóc

Wizerunek mężczyzny zarejestrował monitoring i policja poszukuje osób, które pomogą zidentyfikować podejrzanego. Rozpoznanie złodzieja utrudnia kominiarka, która zakrywa część jego twarzy.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 47 85 129 61, 47 85 123 09, 47 85 125 55 lub pod adresem e-mail: mienie@katowice.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon