Pomysł na niebanalny, oryginalny prezent od serca – wyjątkowa sesja zdjęciowa!

Zbliża się wielka okazja, urodziny, rocznica lub święta? A Ty znowu nie masz pomysłu na prezent? Wydaje Ci się, że wszyscy mają już wszystko? Oczywiście, możesz kupić coś „na siłę”, co stanie na półce lub trafi do szuflady. Nawet najśmieszniejszy prezent będzie śmieszny tylko raz, a później… wiadomo. Jeżeli jednak chcesz sprawić bliskiej osobie radość i poczuć pozytywne emocje, to mamy dla Ciebie coś specjalnego! Świetna zabawa, długoterminowe rezultaty i namacalny efekt. Jesteś ciekaw, co to takiego? To upominkowa, profesjonalna sesja zdjęciowa!

Sesja 1

Dlaczego sesja zdjęciowa to świetny prezent?

Jest to upominek, który można porównać do pięknego bukietu kwiatów. Pąki w miarę upływu czasu rozkwitają, pachną i stają się coraz piękniejsze. Tak właśnie sesja zdjęciowa pozytywnie zaskoczy obdarowanego przynajmniej cztery razy:

  • Pierwszy raz, gdy obdarowany dostanie piękną kartę podarunkową z opisem sesji fotograficznej.
  • Drugi podczas samej sesji, gdzie będziemy świetnie się bawić, tworząc niepowtarzalne ujęcia.
  • Trzeci raz podczas oglądania finalnych zdjęć.
  • Czwarty, gdy efekty sesji zobaczą przyjaciele, także w Social Mediach.

Ten prezent zapewni radość nie tylko w dniu imprezy. Nie przekwitnie, wręcz przeciwnie! Pamiątka zostanie na lata. Rozumiesz już, dlaczego sesja zdjęciowa to doskonały pomysł na prezent? OK! A jakie zdjęcia możemy podczas takiej sesji wykonać?

Prezent dla Niego

Jeżeli myślisz, że Twój mężczyzna nie lubi zdjęć, to… nieprawda! To znak, że jeszcze nikt nie zrobił mu zdjęcia, na którym wyglądałby naprawdę dobrze. Jeżeli chciałabyś mieć naprawdę super zdjęcia chłopaka, narzeczonego czy męża w ramce na swoim biurku, to ten prezent będzie idealny. Twój mężczyzna odkryje także, jak dobrze wygląda. Odczarujemy jego niechęć do zdjęć i sprawimy, że będzie chętnie do nich pozował. Podczas sesji dobierzemy odpowiednią scenerię i zadbamy o wizerunek.

Zapytaj o Voucher


Prezent dla Niej

Zbliża się jubileusz Twojej wybranki? Niezapomniana sesja zdjęciowa to najlepszy wybór. W ten sposób sprawisz, że poczuje się piękna i kobieca. Która z pań nie lubi być fotografowana, a później podziwiana na zdjęciach? Wyobraź sobie jej zachwyt, kiedy wręczysz jej taką niespodziankę. To znaczy, że chcesz oglądać ją nie tylko na żywo, ale także na zdjęciach. Taką sesję możemy zorganizować w plenerze, wśród natury i niskiej zabudowy. Idealnym miejscem będzie Park Śląski, Dolina Trzech Stawów lub inne bliskie sercu miejsce. Gwarantuję Ci, że będzie to najlepszy prezent.

Zapytaj o Voucher


Dla przyjaciela/przyjaciółki – sesja dedykowana

Bliska Ci osoba ma jakąś fajną pasję? Być może uprawia jakiś ciekawy sport? Jeździectwo, wspinaczka, fitness, żeglarstwo? Pomyśl, warto by miała z tego czasu jakąś pamiątkę! Kilka profesjonalnych zdjęć z czasu, gdy aktywnie uprawia to hobby. Często jest tak, że robimy coś z pełnym zaangażowaniem przez lata, ale nie mamy z tego okresu żadnych zdjęć. To nie wakacje ani żaden rodzinny wyjazd. Jeżeli sprezentujesz tej osobie taką profesjonalną sesję zdjęciową, to pokażesz, że jej zainteresowania są dla Ciebie ważne. Stań się najlepszym przyjacielem i udowodnij, jak istotna jest dla Ciebie Wasza relacja.

Zapytaj o Voucher


Rocznica? Fotografie dla dwojga

Zbliża się Wasza wspólna rocznica? Wspólny jubileusz? Może warto byłoby to jakoś uczcić! Nie ma chyba lepszego sposobu niż wspólna sesja zdjęciowa we dwoje. Wyobraź sobie fotografie w romantycznej scenerii o zachodzie słońca. Może nad jeziorem albo w małej kawiarence? To będzie prawdziwy dowód na to, że Wasze uczucie jest żywe, a może nawet jeszcze głębsze niż przed laty. Będzie to także pamiątka na dalsze wspólne lata. Twój partner na pewno będzie tym prezentem zachwycony.

Zapytaj o Voucher


Urodzinki dziecka? Rodzinna sesja

Każda zabawka będzie tylko chwilową radością i prędzej czy później się nudzi. Jeżeli chcesz zrobić dziecku naprawdę fajny prezent na lata, to wyjątkowa sesja rodzinna będzie superpomysłem. Być może dziś Twój maluszek tego nie zrozumie, ale jak dorośnie, to z pewnością doceni taką pamiątkę. Rodzinny piknik, spacer, a może wycieczka rowerowa? Sfotografujemy Was podczas wszystkich podczas rodzinnej rekreacji w naturalny sposób. To jak? Wszyscy gotowi do zdjęć? Cheese!

Zapytaj o Voucher


Nowy biznes? – sesja wizerunkowa

Twój parter zakłada nowy biznes? A może chciałby zmienić pracę? W obu przypadkach na nową ścieżkę kariery przyda się kilka profesjonalnych zdjęć biznesowych. Odpowiedni wizerunek pomoże w utorowaniu ścieżki do dalszej kariery zawodowej. Dziś pierwszy kontakt zawsze odbywa się poprzez zdjęcie, czy to w CV czy w Social Mediach. Warto, by zamieszczone fotografie budziły zaufanie. Taki prezent może być początkiem czegoś zupełnie nowego.

Zapytaj o Voucher


Opisane wyżej sesje fotograficzne to tylko przykłady najczęstszych prezentów. Być może masz jakiś jeszcze inny pomysł na wyjątkową sesję? Jeżeli tak, to jesteśmy otwarci na propozycje. Napisz do nas już teraz, a wspólnie stworzymy najlepszy prezent dla bliskiej Ci osoby. Kupując sesję, otrzymasz ekskluzywny, realny Voucher w formacie DL, zapakowany w kopercie. W środku przewidziano miejsce na adnotacje. W ten sposób możesz w tym uroczystym dniu wręczyć obdarowanemu konkrety prezent. Jestem przekonany, że taka niespodzianka sprawi każdemu wiele radości.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Łukasz Ściebiorowski

Łukasz Ściebiorowski - nasz człowiek w Sejmie RP

Co wyróżnia samopoziomujący żel do przedłużania paznokci? Poznaj zalety tego produktu

Co wyróżnia samopoziomujący żel do przedłużania paznokci?

Świętokrzyskie 1920x1080 kopia

Świętokrzyskie na weekend i wakacje

Kurs na podesty ruchome w Katowickiej firmie AA Herkules

Kurs na podesty ruchome w Katowickiej firmie AA Herkules

Akademickie Mistrzostwa Polski w Skarpie Bytom

Akademickie Mistrzostwa Polski w Skarpie Bytom

Jakie uprawnienia posiada technik masażysta?

Jakie uprawnienia posiada technik masażysta?

Dolny slask

Dolny Śląsk na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia