Pozytywne zmiany w moim życiu, które zawdzięczam cateringowi

Mam 35 lat i mój tryb życia przez kilka ostatnich lat nie wyglądał do zdrowych. Odpowiedzialna jest za to praca, która zajmuje ogromną ilość czasu. Siedzę czasem w biurze po dziesięć godzin dziennie, a jak już znajdę się w domu, to pokusa wylegiwania się na kanapie z piwkiem lub drinkiem w ręku, jest ogromna. Tylko, że obudziła się swego czasu we mnie pewna myśl, że taki tryb życia daleko mnie nie zaprowadzi. Tym bardziej że moja sylwetka zaczęła tu i ówdzie niebezpiecznie się zaokrąglać.

Pozytywne zmiany w moim życiu, które zawdzięczam cateringowi

Catering dietetyczny w moim życiu

Może to głupie, ale śmiało przyznaje, że tani catering dietetyczny Katowice zagościł u mnie równe dwanaście miesięcy temu. To wyznanie to tak naprawdę taki prezent dla mnie na rocznicę tej wspólnej przygody, jakiej za nic nie żałuje. Wiecie dlaczego? Bo ten rok sprawił, że stałem się zupełnie innym człowiekiem. To znaczy, że jest mi lepiej we własnym ciele i czuje to na każdym kroku. W szczególności, że zaokrąglenia, które pojawiały się na moim ciele, zniknęły i już nie muszę się nimi przejmować. Dieta pudełkowa pojawiła się w moim życiu prawie jak zrządzenie losu. W oczy rzuciła mi się ulotka firmy TIM Catering. Uznałem, że to faktycznie los stawia na mojej drodze zdrowe i korzystne rozwiązanie, które jest w stanie odmienić mój los. Nigdy wcześniej o takiej firmie nie słyszałem. Nawet nie wiedziałem, że swoim zasięgiem działania obejmują mój grajdołek, jak nazywam swoją mieścinę. Skoro więc los postanowił wyciągnąć do mnie pomocną rękę, to dlaczego nie miałem z niej skorzystać.

Aktywność fizyczna

Kolejnym takim pretekstem stała się tak naprawdę aktywność fizyczna. Przyznaje się, że zawsze była ona ważna w moim życiu. Bieganie na siłownię dawało mi swego rodzaju kopa. Tylko, że pracując po tyle godzin prawie każdego dnia, nie zawsze miałem na to ochotę. Czułem jednak, że brakuje mi tych wszystkich urządzeń. A już na pewno wyciskania na sztandze. Zawsze pociłem się przy tym niemiłosiernie, ale wiedźcie, że było mi z tym dobrze.

Postanowiłem więc do tego wrócić. Koniec z pracą do późna. Trzy lub cztery razy w tygodniu (może uda się pięć takich razy) chcę chodzić na siłownię, aby móc zadbać o swoją kondycję fizyczną. Jak więc widzicie, dieta pudełkowa i moje nowe, sportowe postanowienie, wzajemnie się uzupełniały. To była dla mnie dodatkowa motywacja, która towarzyszy mi już od roku na każdy kroku. Wierzcie mi, że lepszej decyzji dla samego siebie nie mogłem podjąć.

Pozytywne zmiany życiowe

Catering dietetyczny oraz regularne treningi zmieniły moje życie. Na lepsze. Czuje się zdecydowanie lepiej - w szczególności, jeżeli mowa jest o moim samopoczuciu. Sam widzę, że częściej się do siebie uśmiecham (a także do napotkanych osób na mojej drodze) i w zupełnie inny sposób podchodzę do pewnych kwestii. Stara się już tak mocno nie stresować, a jeżeli mam do czynienia z taką sytuacją, to chce spojrzeć na nią w zupełnie inny, lepszy sposób, żeby móc odgonić negatywne myśli. To ostatnie zdanie podchodzi z ust mojej żony, która z podziwem obserwuje moją przemianę i mi wiernie kibicuje. Zresztą, nie tylko ona widzi zmiany, jakie od roku we mnie zachodzą. Również wielu przyjaciół przyznaje, że jestem inny, ale w takim pozytywnym sensie. Nie tylko moja sylwetka się zmieniła (tak, wszystko to, co było w nadmiarze udało mi się zrzucić), to jeszcze skóra wygląda bardziej korzystnie. Jakby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że takie zmiany zajdą we mnie dzięki fit catering, to chyba bym go wyśmiał. Dzisiaj sam śmiało o tym mówię.

Dieta Sport

Ja postanowiłem wybrać Dietę Sport ze względu na treningi. Może nie należę do grona zawodowców, ale nie o to w tym chodzi. To dobra opcja dla takich osób jak ja, które wracają na siłownię. Polecam ją także tym osobom, jakie dopiero chcą zacząć przygodę z aktywnością fizyczną. Wcale nie musi to być siłownia, ale np. bieganie, pływanie, jazda na rowerze, tenis. Każdy jest w stanie znaleźć taką dyscyplinę sportową dla siebie, która będzie sprawiać mu przyjemność. Pomyślcie przy tym o prawidłowym odżywianiu, jakie jest w stanie zapewnić Wam dieta pudełkowa. Otrzymacie dzięki temu posiłki, jakie będą dopasowane do Waszego aktywnego trybu życia. Odpowiednio zbilansowane, będą w stanie zapewnić dużą ilość energii na trening oraz wspierać będą regenerację dla organizmu.

Podsumowanie

Ja ze swojej strony mogę wskazać na TIM Catering. Tak jak moja przygoda z cateringiem dietetycznym zaczęła się z nimi, tak wciąż przy nich trwam i wcale się tego nie wstydzę. Miałem kilka propozycji, aby przejść do innej firmy, ale ja pozostaje z nimi. Skoro od początku mnie nie zawiedli, to po co mam ich zmieniać. Zawsze posiłki otrzymuje na czas, prosto do swojego domu. Jeszcze nigdy nie narzekałem na jakość posiłków, jeżeli chodzi o świeżość. Takie rzeczy się po prostu czuje i ja jestem pewny, że nie trafiłem źle. Tym bardziej że ich ceny - wbrew pozorom - nie są takie wysokie. Kiedyś porównałem kilka ofert i to, co daje TIM Catering, było najkorzystniejsze. Sami spróbujcie współpracy z nimi, a na pewno się nie zawiedziecie.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon