Pracownicy poszukiwani! Powstaje Globalne Centrum Usług Biznesowych Grupy Ammega

W Katowicach powstaje pierwsze Globalne Centrum Usług Biznesowych Grupy Ammega. Firma jest jest globalnym liderem w dziedzinie przenoszenia napędu, systemów transportowych i dystrybucji materiałów płynnych. Pracownicy poszukiwani!

Katowice praca 2021 Globalne Centrum Usług Biznesowych Grupy Ammega poszukuje pracowników

Ammega dostarcza usługi dla przemysłu w , w 150 lokalizacjach na całym świecie, dla ponad 50 000 klientów. Teraz przyszedł czas na Polskę, a konkretnie Katowice, w których powstanie Globalne Centrum Usług Biznesowych. Nasze miasto ma się czym chwalić, ponieważ produkty inwestora są wykorzystywane w prawie każdym sektorze przemysłu na świecie, między innymi w przemyśle spożywczym, logistyce, przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, farmaceutycznym, handlu detalicznym i telekomunikacji. – Każda informacja o realizowanych lub planowanych nowych inwestycjach w Katowicach jest dla nas bardzo ważna. To potwierdzenie trafności obranego przez nas kierunku rozwoju gospodarki Katowic w stronę sektora nowoczesnych usług biznesowych, innowacji i nowych technologii. Centrum GBS, które otwiera w Katowicach firma Ammega, jest dla nas właśnie taką inwestycją, których miasto najbardziej potrzebuje, ponieważ ma istotny wpływ na wzrost zatrudnienia i wykorzystanie nowoczesnych powierzchni biurowych – mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

– Pojawienie się firmy Ammega to już kolejne w tym roku wzmocnienie katowickiego sektora usług biznesowych, potwierdzające atrakcyjność inwestycyjną naszego miasta, które w wielu rankingach plasuje się na czołowych miejscach w Polsce, jako jedna z najlepszych lokalizacji do rozwoju biznesu – dodaje prezydent.

Ammega poszukuje specjalistów, którzy będą mogli wykorzystać innowacyjne podejście do kreowania procesów z wykorzystaniem światowej klasy technologii.

– Działania Grupy Ammega ukierunkowane są na współpracę z najlepszymi specjalistami i zespołami oraz budowanie marki rozpoznawalnej i atrakcyjnej dla pracowników. Naszym celem jest wzmocnienie i zharmonizowanie wsparcia dla strategicznych obszarów grupy oraz zapewnienie efektywnych, zintegrowanych procesów na światowym poziomie - mówi Marcin Nowak, Dyrektor Zarządzający Ammega Business Services.

Globalne Centrum Usług Biznesowych Grupy Ammega jest zlokalizowane w samym sercu Katowic. To właśnie tutaj firma zaprojektuje oraz udoskonali w sposób kompleksowy procesy „end-to-end” dla takich kluczowych obszarów biznesowych jak: finanse, IT, HR, marketing, zarządzanie łańcuchem dostaw, ochrona środowiska, prognozowanie i ewaluacja danych produkcyjnych, wykorzystując nowoczesne, cyfrowe rozwiązania.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon