Prezydent RP Andrzej Duda w województwie śląskim. Przyjedzie do Pyrzowic i Koszęcina

Prezydent Andrzej Duda będzie wizytował na Śląsku

Prezydent Andrzej Duda będzie w czwartek 24 czerwca 2021 r. wizytował woj. śląskie. Pojawi się m.in. w Koszęcinie, w siedzibie Zespołu "Śląsk" na Koncercie Galowym z okazji 100-lecia Powstań Śląskich. Będzie także w Pyrzowicach.

Prezydent RP będzie w Koszęcinie

Jak informuje Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda potwierdził swoją obecność na Koncercie Galowym z okazji 100-lecia Powstań Śląskich. Odbędzie się on 24 czerwca o godz. 15.00 w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie. Wystąpi na nim Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Wizyta na lotnisku w Pyrzowicach

Pyrzowice natomiast prezydent ma wizytować wcześniej, bo o godz. 13.00. Andrzej Duda weźmie udział w uroczystości nadania Międzynarodowemu Portowi Lotniczemu Katowice w Pyrzowicach imienia Wojciecha Korfantego. Podczas uroczystości nastąpi odsłonięcie tablicy pamiątkowej.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj dyskusję

Martyna

Ten drugi akapit to chyba pisała Pani śpiąc...

Sai

Pani Magdo! Niech Pani przeczyta na głos co pani napisała... "W Pyrzowicach natomiast prezydent ma wizytować o godz. 13.00 Pyrzowice. Będzie brać udział w uroczystości nadania Prezydent Andrzej Duda będzie wizytował na Śląsku imienia Wojciecha Korfantego, podczas której nastąpi odsłonięcie tablicy pamiątkowej"

czytaj więcej: