Primavera – idealne miejsce na wypoczynek, o każdej porze roku

Mówi się, że każda pora roku jest dobra, by wyjechać. Ślązacy regularnie planują wakacyjne urlopy, czy spontaniczne wypady, które pozwolą im odpocząć od codziennych obowiązków. Naturalnie nasuwa się pytanie, gdzie wyjechać? Góry są dość blisko, ale…, gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać… nad morze? Cóż, nie ma na co czekać. Primavera w Jastrzębiej Górze to nadmorski obiekt, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i to bez względu na wiek. Poznajcie go!

Primavera Jastrzębia Góra – idealne miejsce na wypoczynek

Primavera to urokliwy obiekt położony w spokojniejszej części Jastrzębiej Góry, w której nadmorska flora jest na wyciągnięcie ręki. Resort ten znajduje się w sąsiedztwie iglastego lasu, prowadzącego turystów malowniczymi ścieżkami (ok. 150 m), bezpośrednio do plaży i polskiego morza. Klifowe wzgórza Jastrzębiej Góry w połączeniu z widokiem na piętrzące się fale Bałtyku to widok, który na długo zapada w pamięć. Lokalizacja to tylko jeden z wielu atutów Primavery. Obiekt tworzą dwa budynki, połączone ze sobą nadziemnym łącznikiem. Co w praktyce oznacza, że goście nie muszą opuszczać Primavery, aby dotrzeć w interesujące ich miejsce. Ten nadmorski resort posiada ponad 200 komfortowych i dobrze wyposażonych pokoi, a swoim gościom proponuje szereg atrakcji i to bez względu na wiek. Jakich? Szczegóły poniżej.

Primavera Jastrzębia Góra

Rodzinny odpoczynek? Dlaczego nie!

Primavera to miejsce, w którym każda rodzina może liczyć na udany wypoczynek. Powód? Obiekt może pochwalić się wyborną kuchnią, licznymi udogodnieniami, a także atrakcjami, które zostały stworzone z myślą o najmłodszych gościach – dzieciach. Mowa tu o:

  • Parku Wodnym z basenami dla dzieci,
  • Parku rozrywki Playland,
  • Kręgielni Camera Bowling,
  • Salonie gier (m.in. piłkarzyki, bilard, symulatory, gry multimedialne),
  • Placach zabaw,
  • Animacjach (6 dni w tygodniu przez okrągły rok),
  • Ptasim Zakątku,
  • Wystawie Makiet,
  • Warsztatach tematycznych (m.in. młody odkrywca, w krainie bajek, mistrz kuchni),

a także imprezach tanecznych – Kids Party, prowadzonych m.in. przez maskotki obiektu – Primusia i Werkę. Taka ilość atrakcji sprawa, że w razie kaprysów pogody dzieci nie mogą narzekać na nudę. No dobrze, a co z rodzicami? Spokojnie, również mają w czym wybierać. W Primaverze czeka na nich Świat Saun (m.in. sauna różana, sauna sucha, łaźnia turecka, sauna na podczerwień), a także Sand Spa Health & Beauty Institute, którego szeroka oferta masaży i zabiegów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Idealnym zwieńczeniem dnia jest przetestowanie koktajli serwowanych w Lobby Bar Mokka, ciepłych napoi z Kawiarni Latte, czy też dobra zabawa przy dźwiękach muzyki w Night Club, organizującego również wieczorne imprezy taneczne.

Primavera Jastrzębia Góra

Zdrowie jest najważniejsze

Tak, to prawda! Primavera doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego dla swoich gości przygotowała ciekawą ofertę wczasów odchudzających, która cieszy się dużym zainteresowaniem od ponad 10 lat. W czym tkwi ich sekret? Podczas wczasów odchudzających uczestnicy mogą otworzyć się na zdrowy tryb życia. Primavera zapewnia im nie tylko zbilansowaną dietę czy różne formy aktywności (np. Nordic Walking, Zumba, zajęcia w wodzie, zdrowy kręgosłup) dostosowane do indywidualnych potrzeb. Kadra Primavery doskonale wie, że każdy uczestnik ma inne cele i potrzeby, dlatego do każdego podchodzi w sposób holistyczny. Goście wczasów mogą uczestniczyć w spotkaniach z psychologiem, dietetykiem, a nawet w warsztatach robienia octu, kiszonek. Zdobytą wiedzę mogą później wykorzystać w codziennym życiu. Nie da się ukryć, że jest to idealna oferta dla tych osób, które pragną zmienić swoje życie, nie tylko poprawiając własną kondycję, ale przede wszystkim wprowadzając zdrowe nawyki.

Primavera Jastrzębia Góra

Rozbudowane centrum konferencyjne

Primavera to również idealne miejsce do organizacji szkoleń czy konferencji biznesowych. Ich rozbudowane centrum konferencyjne posiada sale o powierzchni od 50 do 650 m2, wraz z możliwością wjazdu samochodem. Każda sala konferencyjna została wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny, bezprzewodowy Internet, a także możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. Tak bogata infrastruktura sprawia, że w obiekcie możliwa jest realizacja eventów, o zróżnicowanej tematyce.

Odpoczynek dla każdego? Primavera zaprasza o każdej porze roku!
Primavera Jastrzębia Góra zaprasza!
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra
Tel. 48 58 774 45 51
Bon Turystyczny: Tak
WWW || FACEBOOK || INSTAGRAM || YOUTUBE || TRIPADVISOR

Primavera Jastrzębia Góra

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon