Profesjonalna hurtownia akcesoriów meblowych Katowice – specjalna oferta dla projektantów i nie tylko

Ślązacy, którzy planują remont swoich czterech kątów, z jednej strony czują dreszczyk ekscytacji, a z drugiej? Cóż, są świadomi, ile to wymaga pracy, cierpliwości, zaangażowania. Po wyborze odpowiedniej ekipy remontowej, muszą mieć pomysł na aranżacje swojego mieszkania, domu. Wielu z nich marzy o prywatnej garderobie, która pomieści kolekcję ubrań, butów i innych modowych akcesoriów. W tym wypadku, warto rozważyć budowę spersonalizowanej garderoby, która nie tylko dobrze się prezentuje, ale przy okazji może zaoszczędzić sporo miejsca. No dobrze, a gdzie znaleźć odpowiednie materiały? A no, w hurtowniach akcesoriów meblowych w Katowicach, które proponują rozwiązania dostosowane do każdego wnętrza.

Szafy do zabudowy 744x498

Akcesoria meblowe – diabeł tkwi w szczegółach

Nie da się ukryć, że garderoba to jedno z ważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu, domu. To właśnie w nim lokatorzy przechowują swoje ubrania, modowe akcesoria, buty, a także domowe sprzęty, bez których nie mogliby się obejść jak: odkurzacz, deska do prasowania, suszarka do prania. O wielkości, a także akcesoriach meblowych Katowice (np. szuflady, półki, drążki, wieszaki) decyduje ilość magazynowanych rzeczy. O ile personalizowane szafy na wymiar proponują szereg rozwiązań, o tyle gotowe projekty są dość mocno ograniczone. Co raz więcej osób decyduje się na samodzielną budowę garderoby, która nie tylko designersko wygląda, ale przy okazji potrafi optycznie powiększyć przestrzeń. Jak to możliwe? A no, dzięki wykorzystaniu architektury danego pomieszczenia, jak na przykład wnęk. Okazuje się, że to właśnie wnęki, świetnie odnajdują się w roli prywatnej garderoby.

System drzwi przesuwnych, czyli jak sprytnie zaoszczędzić miejsce

System drzwi przesuwnych potrafi zaoszczędzić około 8 m2 w prywatnych garderobach. Jak to możliwe? Każde drzwi potrzebują miejsca do ich uchylenia, a drzwi przesuwne już nie, ponieważ mają prowadnice. Naturalnie nasuwa się pytanie, gdzie znaleźć takie systemy w Katowicach? Cóż, wiele śląskich hurtowni akcesoriów meblowych proponują systemy drzwi przesuwnych, a także gotowe drzwi przesuwne do samodzielnego montażu. Jedną z nich jest hurtownia Komandor Katowice, która na rynku działa od wielu lat. W ich ofercie oprócz systemów drzwi przesuwnych znaleźć można różne akcesoria meblowe Katowice, fronty meblowe, materiały drewnopochodne, osłony grzejnikowe, czy usługi szklarskie Katowice.

Bez oświetlenia ani rusz!

Prywatna garderoba nie może funkcjonować bez oświetlenia, które rozświetla każdy, nawet najciemniejszy zakamarek pomieszczenia. Użytkownicy mogą zdecydować się na tradycyjne oświetlenie bądź iść z duchem czasu, wybierając nowatorskie oświetlenie, uruchamiane poprzez czujnik ruchu. Z pewnością takie oświetlenie docenią zapominalscy, którzy często nie gaszą światła w swoich prywatnych garderobach. W tego rodzaju pomieszczeniach, najczęściej pojawia się oświetlenie ogólne i punktowe, dobrze jest je łączyć. Oświetlenie punktowe (np. LED-y) dodatkowo rozświetla wnętrze, a dzięki różnorodności form oraz rozmiarów dostępnych aktualnie na rynku, LED-y można zamontować w każdej części pomieszczenia. Oczywiście, osoby wybierające oświetlenie do swoich szaf, powinny zwrócić uwagę na właściwą oprawę. Nawet najdrobniejsze detale, mogą odczarować wnętrze!

Hurtownia akcesoriów meblowych w Katowicach

Wielu mieszkańców Katowic, którzy poszukują materiałów meblowych nie mają bladego pojęcia, którą hurtownię wybrać. Cóż, decyzja nie jest prosta, bo na lokalnym rynku jest ich całkiem sporo. Niemniej, z pewnością powinni zwrócić uwagę na hurtownię Komandor Katowice, która w tej branży funkcjonuje od wielu lat. Ich szeroka oferta usług, a także gama produktów pozwala na stworzenie wymarzonej garderoby. Oczywiście jej niezbędnym elementem jest lustro, które optycznie powiększa pomieszczenie i przy okazji pozwala na przegląd różnych wariantów stylizacji. Co zrobić, gdy garderoba jest mniejszych rozmiarów? Wówczas warto zainstalować lustro na drzwiach szafy przesuwnej – takie rozwiązanie, z pewnością zaoszczędzi miejsce, a tafla będzie pełnić swoją funkcję.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon