Przerwa w dostępie do wody w Katowicach. Sprawdź, na jakich ulicach

W związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej, na niektórych katowickich ulicach wystąpią zakłócenia w dostawie wody.

Kran

Jak informują Katowickie Wodociągi, 23 lipca w piątek, mieszkańcy budynków przy ul. Kamiennej oraz ul. Mikołowskiej (nr 9, 13A-B) nie będą mogli skorzystać z bieżącej wody (godz. 8-13). Do dyspozycji będą podstawione beczkowozy.

Kolejne prace w poniedziałek

W poniedziałek 26 lipca również planowane są prace, które spowodują przerwę w dostawie wody. Tym razem będzie to dotyczyć ulicy Andrzeja nr 16-18a, 17, 19, 21, 21a, 21b, 23, 25, 27, 29 oraz znajdujących się w okolicy szalet. Zakłócenia są przewidziane w godzinach 8-13. W okolicy także staną beczkowozy.

Szczegółowe informacje

Szczegółowych informacji na temat postępu prac, ewentualnego ich skrócenia bądź przedłużenia udzielą przedstawiciele Katowickich Wodociągów S.A. pod numerem telefonu 32 25 64 809 oraz pod bezpłatnym numerem 994. Również tam mieszkańcy dowiedzą się o miejscu postoju beczkowozu.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Śląskie dla Ukrainy

Rusza baza noclegowa dla Ukraińców

Sejmik Niepełnosprawnych

Ponad milion złotych na wsparcie osób niepełnosprawnych

Marcin Wilk, prezes Śląskiego Funduszu Rozwoju

Marcin Wilk o Europejskim Forum Przyszłości. Wideo

Od roku akademickiego 2021/2022 studentom medycyny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w nauce będzie pomagał... „Wirtualny Pacjent”.

Studenci ŚUM będą leczyć wirtualnego pacjenta

Rynek w Katowicach

Pieszy ma pierwszeństwo, ale nie przed tramwajem!

Youtuberzy katowice

Youtuberzy z Katowic. Gwiazdy polskiego...

Maszyna do parkowania katowice

Maszyna do parkowania powstanie w Katowicach....