Raport koronawirus. Rekord zakażeń COVID-19

Koronawirusraportkato

Raport Stacji Sanitarno-Epidemiologiczej w Katowicach na 21 października. W województwie śląskim stwierdzono 1008 nowych przypadków.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach opublikowała dzisiaj nowy raport przedstawiający dane na temat zakażeń koronawirusem. Według niego, w ostatniej dobie stwierdzono dodatni wynik u 29 osób.

148 mieszkańców naszego miasta przebywa obecnie na kwarantannie. 6 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym, znów 26 znajduje się pod hospitalizacją. W ciągu ostatniej doby 32 osoby wyzdrowiały. Nie stwierdzono zgonu.

Raport Ministerstwa Zdrowia

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w całym kraju mamy 10 040 nowych zakażeń koronawirusem. W województwie śląskim testy wykazały wynik pozytywny u 1008 osób. Z powodu COVID-19 zmarło 13 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 117 osób. W ciągu doby wykonano 59,3 tys. testów.

- Dzięki włączeniu lekarzy rodzinnych, w system leczenia pacjentów z koronawirusem, wzrosła liczba przeprowadzanych testów. W tej chwili 2/3 przypadków pochodzi ze źródeł rozproszonych - mamy lepsze rozeznanie gdzie rozwija się wirus - mówił dzisiaj Adam Niedzielski, Minister Zdrowia na sali sejmowej.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Raport koronawirus katowice

Katowice: Raport koronawirus na 14 grudnia. Zaskakująco...

Maska k

Raport koronawirus na 13 grudnia. W Katowicach 47 osób...

Maseczka kato

Raport koronawirus na 09.12. W Katowicach odnotowano 12...

Maseczka

Raport koronawirus na 16 listopada. W całym kraju...

Koronawirus

Raport koronawirus na 9.11. Padł rekord zakażeń na Śląsku!

Konferencja prasowa minister zdrowia

Adam Niedzielski w Katowicach: Sytuacja na Śląsku jest...

Koronawirusfoto

Raport koronawirus na 6 listopada. Na Śląsku najwięcej...