Heading article

Rotator TOP - single

Reklama

Najlepszy trycholog z Katowic?

Previous Next

Wasze włosy mają tendencję do wypadania? A może są łamliwe i bardzo się przerzedzają? Właściwie nie wiecie co jest tego przyczyną. Macie świadomość, że jeżeli w tej chwili nie zaczniecie działać, to ich stan może się jeszcze bardziej pogorszyć. Z pewnością powinniście zgłosić się do specjalisty, jakim jest trycholog. Tylko gdzie kogoś takiego znaleźć w Katowicach? Podpowiadamy.

Trychologia – co to właściwie jest?

Niektórzy z Was po raz pierwszy spotykają się z takimi pojęciami jak „trycholog” czy „trychologia”. Zatem co kryje się pod tymi, tajemniczymi wyrazami? Trychologia to stosunkowo młoda dziedzina nauk medycznych, specjalizująca się w problemach związanych ze skórą głowy oraz badaniem włosów. Zabiegi proponowane przez trychologię pozwalają na diagnozowanie między innymi: łuszczycy, łupieżu, łojotoku, atopowego zapalenia skóry czy leczenie świądu skóry, leczenie wypadania włosów, leczenie łupieżu, leczenie łojotoku, leczenie łysienia (m.in. reaktywnego, plackowatego, androgenowego, bliznowaciejącego). Pojawiły się u Was zakola? Jest to najwyższy czas, aby zwrócić się do specjalisty. Niektóre gabinety, jak na przykład Med Experts Skin&Hair z Katowic, ma opracowany specjalny protokół wykorzystywany w leczeniu łysienia androgenowego.

Najlepszy Trycholog Śląsk – kogo wybrać?

Na terenie Katowic znajdziecie kilka gabinetów, świadczących tego typu usługi. Na tle innych z całą pewnością wyróżnia się Med Experts Skin&Hair, mieszczący się przy ulicy Wyszyńskiego 4. Gabinet tworzy młody zespół specjalistów – lekarz Patryk Szklarz oraz trycholog Rafał Dudek, którzy do swojej pracy podchodzą z ogromną pasją i zaangażowaniem. Proponowane przez nich zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej oraz zabiegi trychologiczne są niezwykle skuteczne.

Pewnie jesteście ciekawi, co znajdziecie w ich ofercie? Podpowiadamy. Czekają na Was zabiegi trychologiczne jak: zabieg hamujący łysienie, przeciwłojotokowy, przeciwłupieżowy, detoksykujący. Wszystkie proponowane zabiegi są przeprowadzane przez wykwalifikowanego trychologa. Jeżeli chodzi o zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej (wykonywane przez lekarza) to możecie zapisać się na: zabiegi anti-aging, zabieg wypełniania ust, wygładzania zmarszczek, mezoterapię igłową (w tym skóry głowy) i wiele więcej! Pełną ofertę gabinetu Med Experts Skin&Hair znajdziecie TUTAJ. Nie czekajcie, sprawdźcie!

Na czym polega badanie włosów?

Włosy wypadają Ci na potęgę? A może się łamią, przerzedzają? Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Zwykle zaliczyć można do nich: niewłaściwe nawyki żywieniowe, geny, zaburzenie gospodarki hormonalnej czy stres. Niezależnie od źródła problemu, powinieneś zgłosić się do najlepszego trychologa na badanie włosów.

Nie ma powodu do obaw. Badanie trychologiczne jest całkowicie bezinwazyjne i bezpieczne. Jak właściwie wygląda i kto je przeprowadza? Wykonuje je trycholog, za pomocą kamery trychologicznej. Przed rozpoczęciem badania, trycholog przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad. Rozmowa pozwala na zebranie informacji o stanie zdrowia pacjenta, diecie, stosowanych kosmetykach, przyjmowanych lekach, przebytych chorobach. Z kolei pacjent może dostarczyć aktualne wyniki badań krwi (o ile były przeprowadzane).

Po dokładnym wywiadzie, trycholog przechodzi do badania stanu włosów, za pomocą kamery trychologicznej. Dzięki wbudowanym skalom powiększenia, urządzenie przedstawia precyzyjny obraz skóry głowy i włosów, a także stan skóry głowy, naczyń krwionośnych czy ujścia mieszka włosowego. Otrzymana diagnoza, pozwala na stworzenie indywidualnego planu leczenia. Jeżeli pragniesz przeprowadzić badanie włosów w Katowicach, zgłoś się na pierwszą wizytę do Med Experts Skin&Hair.

Zadbaj o swoje włosy. Zaufaj specjalistom z Med Experts Skin&Hair Katowice!

Med Experts Skin&Hair
Najlepszy trycholog Katowice | Medycyna estetyczna Katowice
www: https://medexperts.pl/
FB: https://www.facebook.com/Medexpertskatowice/
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 792 788 588
Lokalizacja:
ul. Wyszyńskiego 4
40-132 Katowice

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search