Heading article

Rotator TOP - single

Reklama

Pokaż jak ćwiczysz i wygraj smartband Samsung Galaxy Fit2

Samsung Galaxy Fit2

Obecnie trudno jest utrzymywać aktywność fizyczną. Siłownie pozamykane, na zewnątrz trzeba przebywać w maseczce. To jednak nie musi oznaczać, że teraz pozostaje tylko siedzenie na kanapie. Takie opaski, jak Samsung Galaxy Fit2 pomagają zachować sprawność fizyczną i zdrowie. Właśnie jest okazja, by wygrać je w konkursie.

Sklep internetowy ze sprzętem RTV i AGD MatrixMedia.pl organizuje już po raz drugi konkurs, w którym można zdobyć markowe opaski Samsung Galaxy Fit2. To produkt jednego z czołowych producentów elektroniki na świecie. Model ten wyróżnia się eleganckim designem, który pasuje do każdego ubioru, zarówno sportowego, jak i bardziej oficjalnego. Opaska posiada wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,1 cala, baterię wytrzymującą do 21 dni ciągłej pracy, a całość jest wodoodporna do głębokości aż 50 m. Dzięki niej można nie tylko mierzyć swoje sportowe wyniki, bo wśród jej funkcji jest także rejestracja jakości snu, czy przypominanie o różnych zadaniach.

Wygraj opaskę Samsung Galaxy Fit2

Aby otrzymać Samsung Galaxy Fit2 w konkursie MatrixMedia.pl wystarczy:

  1. udostępnić post o konkursie na swoim profilu na Facebooku
  2. wykonać zdjęcie miejsca, w którym najczęściej ćwiczysz
  3. opublikować wykonaną fotografię w komentarzu pod postem o konkursie na facebookowej stronie MetrixMedia.pl

Czasu na zgłoszenia zostało już niewiele. Organizatorzy czekają na je do poniedziałku, 16 listopada do godziny 10:00. Radzimy więc się pośpieszyć!

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search