Rewolucja w magazynowaniu. Czy Ślązacy znają Stokado Self Storage?!

Do niedawna na polskim rynku nieruchomości komercyjnych dominowali operatorzy, którzy oferowali firmom głównie duże powierzchnie magazynowe. To eliminowało z ich grona najemców małych przedsiębiorców i osoby prywatne.

Rewolucja w magazynowaniu. Czy Ślązacy znają Stokado Self Storage?!

Wraz z uruchomieniem małych magazynów samoobsługowych przez firmę Stokado Self Storage, z możliwości czasowego przechowywania wszelkiego rodzaju przedmiotów mogą, bez większego uszczerbku w budżecie, skorzystać także i oni. Oferta jest bardzo konkurencyjna. Praktycznie każdy może wybrać dla siebie optymalne rozwiązanie, zarówno pod względem wielkości komórki, jak i czasu najmu. Magazyny samoobsługowe – rozwiązanie znane i lubiane. Magazyny samoobsługowe to rozwiązanie ogromnie popularne za oceanem. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie wyobrażają sobie dzisiaj już życia bez prywatnych komórek wynajmowanych w dużych kompleksach magazynowych do przechowywania swoich rzeczy, których używają sezonowo lub sporadycznie. Kwestią czasu było dotarcie tego konceptu do Europy.

Rewolucja w magazynowaniu. Czy Ślązacy znają Stokado Self Storage?!


Jak mówią specjaliści z firmy Stokado Self Storage, już dawno zaobserwowaliśmy pewien deficyt małych magazynów na rynku. Aktualnie Stokado jest jedną z wiodących firm na rynku wynajmu małych powierzchni magazynowych, dysponuje szesnastoma obiektami w Polsce, na Śląsku w Dąbrowie Górniczej, Piekarach koło Gliwic i Zabrzu. W niedalekiej przyszłości firma planuje uruchomić kolejne obiekty i dać możliwość skorzystania z niewielkich schowków magazynowych także mieszkańcom innych miast.

Przechowywanie wielu rzeczy, które używamy sporadycznie lub sezonowo od zawsze było utrapieniem. Ze względu ma niewielką powierzchnię mieszkań, wielu ludziom trudno jest znaleźć miejsce w swoich czterech ścianach do trzymania sprzętu narciarskiego czy rowerów. Tylko niektóre nieruchomości mają specjalne komórki lokatorskie, w których można przetrzymywać takie i podobne rzeczy. A nawet jeśli je mają, to nie jest to sposób doskonały, bo najczęściej ich powierzchnie mieszkańcy muszą dzielić z innymi. Nie gwarantuje to pełnej ochrony i pewnej dozy prywatności. W przeciwieństwie do tego małe magazyny, umiejscowione w dużych kompleksach, swoim użytkownikom oferują zdecydowanie większy poziom ochrony i dyskrecji. Każdy klient po podpisaniu umowy dostaje indywidualny kod umożliwiający wejście do swojego prywatnego magazynu. Użytkownicy dostęp do swoich rzeczy mają 24 godziny na dobę. Każdy magazyn jest chroniony i zabezpieczony przed osobami trzecimi. Prywatny magazyn to nie tylko rozwiązanie bezpieczne, ale także komfortowe. Dzięki niemu można w pełni wykorzystać potencjał własnego mieszkania. Nie trzeba go zagracać sprzętem, którego tak naprawdę używa się kilka razy w roku. To rozwiązanie bardzo atrakcyjne, pomimo że każdorazowo do magazynu, w którym trzymamy rzeczy, trzeba dojechać. Jednak, aby zwiększyć wygodę użytkowników, magazyny Stokado na Śląsku zostały dogodnie zlokalizowane. Można do nich szybko dotrzeć zarówno komunikacją miejską, jak i również samochodem.

Rewolucja w magazynowaniu. Czy Ślązacy znają Stokado Self Storage?!


Mały magazyn Self Storage to rozwiązanie także doskonałe dla małych przedsiębiorców. Do niedawna na polskim rynku nieruchomości magazynowych bardzo mało było niewielkich obiektów. Oferowane powierzchnie magazynowe, z racji swej wielkości, często przekraczały możliwości finansowe lokalnych firm. Właściciele nierzadko musieli się posiłkować wynajmem komórek o bardzo niskim standardzie w obiektach bez nadzoru, czy garaży położonych w drugiej części miasta, do których mógł się dostać praktycznie każdy. Wydaje się, że oferta Stokado wychodzi naprzeciw oczekiwaniom drobnych przedsiębiorców i doskonale wpisuje się w ich potrzeby. Mogą oni teraz w przystępnej cenie wynająć magazyn wielkością dostosowany do swoich wymagań. Już od 75zł za tydzień można mieć swój prywatny schowek. Do dyspozycji klientów są pomieszczenia zewnętrzne-kontenery różnej wielkości. Miejsca magazynowe mają powierzchnie od 3 do 12 m2. Magazyny zlokalizowane są w strategicznym punkcie miasta, szybkie dotarcie do nich nie stanowi problemu. A co najważniejsze przechowywanie rzeczy w tym systemie, to gwarancja najwyższego poziomu ochrony. Usługa magazynowania w systemie self storage to alternatywne rozwiązanie wobec dużych magazynów, która pozwala znacznie zoptymalizować koszty przechowywania rzeczy oraz wykorzystać w pełni posiadany lokal na działalność usługową, handlową lub produkcyjną. Na dodatek nasze magazyny można wynajmować na dowolny czas. Po prostu wynajmujemy kontener tylko na okres, kiedy jest nam potrzebna dodatkowa powierzchnia. Istotnym atutem tego sposobu jest fakt, że w boxach magazynowych można przechowywać nawet przedmioty o dużych gabarytach i ponadstandardowej wadze. Dzięki możliwości bezpośredniego podjazdu pod wynajmowany box, możemy łatwo i szybko przenieść rzeczy z auta do magazynu. Podsumowanie Samoobsługowe magazyny to niewątpliwie rewolucja w magazynowaniu na polskim rynku. Można mieć nadzieję, że ze względu na liczne zalety, szybko zyskają popularność zarówno wśród klientów prywatnych, jak i firm.

Rewolucja w magazynowaniu. Czy Ślązacy znają Stokado Self Storage?!

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon