Rondo Ceglana - mieszkania po zielonej stronie Katowic

Bez wątpienia Katowice to miasto, które zapewnia doskonałe warunki do życia. To właśnie w tym miejscu można zdobywać edukację, rozwijać karierę, uczestniczyć w licznych wydarzeniach kulturalnych, podziwiać lokalne „perły architektury” czy spędzać wolny czas w zielonej części miasta. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób pragnie zamieszkać w sercu Górnego Śląska. Idealnym do tego miejscem jest powstająca inwestycja Rondo Ceglana w Katowicach, której sprzedaż komfortowych mieszkań z ogródkiem, tarasem lub balkonem właśnie ruszyła. Szczegóły poniżej.

Poznajcie Rondo Ceglana w Katowicach

Rondo Ceglana to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną zamieszkać blisko centrum Katowic i przy okazji otoczyć się zielenią. Bez wątpienia Rondo Ceglana spełnia oba te warunki, ponieważ inwestycja znajduje się przy ulicy Ceglanej 57, czyli blisko ścisłego centrum Katowic oraz tuż obok urokliwego Parku Kościuszki. Aby tego było mało, dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa pozwoli przyszłym mieszkańcom na swobodny dojazd do pracy, jak i ważnych obiektów w mieście (np. Spodek - 10 min., Muzeum Śląskie - 10 min., Dolina 3 Stawów - 8 min.). W pobliżu Ronda Ceglana znajduje się również przystanek tramwajowy, co świadczy o dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej.

Rondo Ceglana – II Etap.
Rondo Ceglana – II Etap.

Sprzedaż mieszkań ruszyła

Zgadza się! I etap inwestycji został pomyślnie zrealizowany. Co za tym idzie, przyszli mieszkańcy Ronda Ceglana mogą wybierać pośród 163 mieszkań o powierzchniach od 27 m² do 87 m², ogrzewane z sieci miejskiej.

Warto podkreślić, że mieszkania różnią się nie tylko metrażem, ale i układem. Każde z nich posiada ogródek, duży taras lub balkon. Z pewnością miłośnicy designu mają wolne pole do aranżacji własnej przestrzeni. Niemniej, bardziej zabiegane osoby mogą zdecydować się na wykończenie pod klucz. Brzmi świetnie, ale co z miejscami parkingowymi?

Zdjęcie z ukończonego pierwszego etapu Rondo Ceglana.
Zdjęcie z ukończonego pierwszego etapu Rondo Ceglana.

Wszystko pod ręką

W inwestycji Rondo Ceglana pomyślano o wszystkim. Dwupoziomowa hala garażowa (licząca 166 miejsc) oraz naziemne miejsca postojowe pozwolą przyszłym mieszkańcom na bezpieczne zaparkowanie samochodu pod ich domem. Ponadto w inwestycji znajdują się wózkownie/rowerownie, a na hali garażowej wydzielono komórki lokatorskie.

Zdjęcie z ukończonego pierwszego etapu Rondo Ceglana.
Zdjęcie z ukończonego pierwszego etapu Rondo Ceglana.

Lokale usługowe

Rondo Ceglana oferuje nie tylko mieszkania, ale również lokale usługowe na wynajem, znajdujące się w budynku na parterze, a dokładniej od strony ulicy Wita Stwosza. Z pewnością osoby zainteresowane otwarciem własnego biznesu, nie powinny ociągać się z decyzją. Powód? Cóż, podczas pierwszego etapu inwestycji przeszklone lokale cieszyły się dużym zainteresowaniem - aż 6 z nich znalazło swoich najemców, a w samym budynku sprzedano 119 mieszkań.

Rondo Ceglana – II Etap.
Rondo Ceglana – II Etap.

Firma IMS Budownictwo

Deweloperem inwestycji Rondo Ceglana w Katowicach jest firma IMS Budownictwo, która z powodzeniem działa na rynku od 2007 roku. Bez wątpienia ich wysokiej jakości nieruchomości, spełniają najwyższe standardy współczesnego biznesu. Głównym obszarem zainteresowań firmy jest budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne. Do tej pory IMS Budownictwo wybudowała, a także oddała do użytku ponad 2500 mieszkań. Ich zrealizowane osiedla w Krakowie, Wrocławiu czy Katowicach cieszą się sporym zainteresowaniem pośród klientów.

Co więcej, Firma oprócz budownictwa mieszkaniowego, zajmuje się również komercyjnymi projektami biurowców klasy A. Aktualnie w Krakowie powstaje ich budynek przeznaczony pod najem instytucjonalny (PRS).

Rondo Ceglana – sprzedaż mieszkań ruszyła!

Rondo Ceglana – biuro sprzedaży
ul. Ceglana 57
40-514 Katowice
Tel. +48 696 782 535
e-mail: biuro.katowice@ims-budownictwo.pl
https://rondoceglana.pl/

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon