Heading article

Rotator TOP - single

Rozrywka

155 urodziny Katowic. Jakie atrakcje na nas czekają?

Już od wielu lat katowiczanie zbierają się co roku na Rynku, żeby celebrować urodziny swojego miasta. Co wiemy o tegorocznej edycji?

Katowice świętują

Na razie Urząd Miasta ogłosił, że oficjalnym obchodom towarzyszyć będzie tradycyjny Jarmark. Organizatorzy nie zdradzają jeszcze szczegółów wydarzenia i zachęcają do śledzenia swoich mediów społecznościowych, gdzie już niedługo pojawią się pierwsze informacje. Jedno jest pewne - kramy pojawią się na rynku w najbliższy czwartek, 3 września i postoją tam dwa tygodnie. Koordynatorzy zapraszają codziennie od godz. 10:00 do 19:00. 

Jarmark na 155 Urodziny Miasta Katowice to przede wszystkim liczne stoiska z regionalnymi wyrobami z całej Polski. Z pewnością znajdą się tam specjały kulinarne, ale także kosmetyki czy rękodzielne dekoracje. Podobnie jak w zeszłym roku, towarzyszyć im będzie Festiwal Wina i Sera. Organizatorzy zapowiadają także wydarzenia pod nazwą "Jesienne Wietrzenie Szafy". Na jarmark warto będzie wybrać się z dziećmi. Najmłodszym przypadnie do gustu karuzela, kolejka elektryczna oraz inne dedykowane im atrakcje. 

Ze względu na warunki epidemiologiczne, pomysłodawcy imprezy przypominają o konieczności zachowania wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa. 

fot. Jarmark na 155 Urodziny Miasta Katowice

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search