Heading article

Rotator TOP - single

Rozrywka

Biesiady dla seniorów powracają!

Sezon na spotkania grupowe seniorów został niespodziewanie przerwany przez epidemię koronawirusa. W trosce o zdrowie starszych osób, Senioralne Biesiady w Katowicach zostały zawieszone do odwołania. Teraz wszystko jednak wraca do normy i znów możemy zaprosić seniorów do wspólnego spędzania czasu.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się 16.09.2020r. w Miejskim Domu Kultury Filia Dąb, ul. Krzyżowa 1, w Katowicach. Ze względu na obowiązujący stan epidemii, Biesiada odbędzie się w reżimie sanitarnym oraz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Tym razem nie odbędą się tańce, aczkolwiek świetna zabawa na siedząco jest gwarantowana.

16.09 odbędą się dwie tury Senioriady: 1 tura – godzina 14.30 do 16.00 - 50 osób i 2 tura – godzina 17.00 do 18.30 – 50 osób.

Należy nadmienić, że pierwszeństwo w uczestnictwie mają mieszkańcy dzielnicy, w której organizowana jest Biesiada. Na każdą z Senioralnych Biesiad można się zapisać pod numerem telefonu: 601 595 058. Zapisy prowadzi pracownik Stowarzyszenia Artystycznego SILESIA ARTPROM.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search