Heading article

Rotator TOP - single

Rozrywka

Chorzów: Śląskie ZOO ma aplikację mobilną

Katowice Zoo A

Zwiedzanie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego będzie jeszcze bardziej atrakcyjne. Tematyczne trasy zwiedzania, powiadomienia o zbliżających się pokazach karmienia, a przede wszystkim informacje o gatunkach zwierząt mieszkających w ogrodzie – to wszystko w aplikacji mobilnej chorzowskiego ZOO.

Zwiedzanie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego już nigdy nie będzie takie samo. Dzięki dostępnej, oficjalnej aplikacji mobilnej naszego zoo zmieni się nie do poznania. Co oferuje aplikacja śląskiego ZOO?

Aplikacja mobilna śląskiego ZOO to znakomity przewodnik po naszym zoo i wszystkich jego atrakcjach. Dzięki niemu poznasz najciekawsze informacje o naszych zwierzętach i bez problemu odnajdziesz drogę do wybranego celu – zapewnia chorzowskie ZOO.

Mapa nawigacyjna w aplikacji śląskiego ZOO to nie wszystko, co ma do zaoferowania aplikacja. Dostępne są także m.in. tematyczne trasy zwiedzania, informacje o gatunkach zwierząt mieszkających w ogrodzie oraz powiadomienia o zbliżających się pokazach karmienia. Aplikacja zapamięta również odwiedzone już zwierzęta oraz pomoże znaleźć najbliższy punkt gastronomiczny lub toaletę.

Aplikacja także położy kres kolejkom przy kasach chorzowskiego zoo. Za jej pośrednictwem będzie można kupić bilet i zaoszczędzić czas.

Aplikację „Śląskie ZOO” można bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore.

Przypomnijmy, że do końca marca ZOO w Chorzowie czynne jest w godz. 9.00 – 16.00. Kasy czynne są tylko do godz. 15.00 i najpóźniej o tej porze można wejść na teren ZOO. W tym okresie pawilony zwierząt zamykane są o godz. 15.45. Od kwietnia do października Śląski Ogród Zoologiczny czynny jest o godzinę dłużej.

W okresie zimowym bilet wstępu do śląskiego ZOO kosztuje 15 zł, a ulgowy 5 zł. Za bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) zapłacimy 35 zł. Od kwietnia do października bilet normalny kosztuje 20 zł, ulgowy 10 zł, a rodzinny 50 zł. Można także wykupić karnet roczny, który kosztuje 100 zł.

Zobacz więcej:

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search