Heading article

Rotator TOP - single

Rozrywka

Cinema City otwiera swoje podwoje. Bilety w cenie 14,9 zł

Kino

Dla wszystkich stęsknionych za kinem mamy świetną wiadomość! Cinema City już jutro otwiera swoje podwoje. Z tej okazji będzie można bilety w promocyjnej cenie - 14,9 zł. 

Bilety w cenie 14,9 zł 

Wszyscy kinomani długo czekali na tę środę. Sale kinowe Cinema City w całej Polsce zostaną już jutro ponownie otwarte dla widzów. Z tej okazji kino przygotowało bilety w promocyjnej cenie - 14,9 zł na wybrane filmy. W ramach promocji będzie można zobaczyć takie superprodukcje, jak seria o Mrocznym Rycerzu, Dunkierka, 1917, Boże Ciało, Zwierzogród, Aladyn, Naprzód, Swingersi, Gentelmeni, Sala samobójców. Hejter czy Brahms: The Boy 2.

22 lipca to dla nas i naszych widzów długo wyczekiwany dzień. Dyskusje jakie toczyły się na naszych profilach w mediach społecznościowych pokazują, jak bardzo Polacy tęsknią za wyjściami do kina. Cieszymy się, że możemy ponownie powitać klientów w naszych salach kinowych. Wiemy jak długo czekali na możliwość przeżywania emocji filmowych na najwyższym poziomie – mówi Katarzyna Opertowska, Dyrektor Marketingu w Cinema City Poland.

Cinema City ma również bogatą ofertę dla najmłodszych widzów. Będzie można przyjść przedpremierowe pokazy Scooby-Doo! Wśród nowości dla dzieci wyświetlany będzie również Wiking i Magiczny Miecz. Ponadto w repertuarze znajdą się największe produkcje Disney’a z ostatnich lat takie jak Zwierzogród, Naprzód czy Aladyn.

Sieć kin przygotowała dla widzów specjalny repertuar we wszystkich formatach, w tym IMAX, 4DX i VIP.

Sale kinowe Cinema City zostaną otwarte w całej Polsce 22 lipca w środę. Specjalne pokazy będą także wyświetlane w wyjątkowych formatach Cinema City. W salach Vera 4DX widzowie będą mogli obejrzeć takie filmy jak Naprzód, Harry Potter i Kamień Filozoficzny czy Bohemian Rhapsody. Natomiast w formacie BNP Paribas IMAX dostępne będą: Aladyn, Joker oraz Mroczny Rycerz Powstaje.

fot. Cinema City Katowice 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search