Heading article

Rotator TOP - single

Rozrywka

Fioletowa furgonetka rozdaje w Katowicach planszówki za złotówkę

Libero

Można zgarnąć planszówki za jedynie złotówkę! Libero Katowice wyrusza w miasto. Do 24 stycznia fioletowa furgonetka z transportem prawie 1700 planszówek na pokładzie, pojawiać się będzie aż w kilkunastu miejscach na terenie Katowic.

Każdego dnia akcji fioletowa furgonetka dostarcza dzieciom i młodzieży z kilku dzielnic prawie 130 gier planszowych. Akcja rozpoczęła się w poniedziałek 11 stycznia i miała potrwać do końca ferii – do niedzieli 17 stycznia. Wydarzenie zostało przedłużone jedna o kolejny tydzień. Fioletowa furgonetka będzie kursować do 24 stycznia.

- Libero jest galerią rodzinną, przygotowaliśmy więc akcję dedykowaną różnym pokoleniom. Nie mogłaby się ona obejść bez naszego niezawodnego, fioletowego wozu, który pokonał już setki kilometrów, przemierzając ulice Katowic podczas poprzednich akcji. I tym razem chcemy pokazać, że choć Libero w części jest zamknięte, to stale jesteśmy blisko mieszkańców Katowic i dzielimy się z nimi dobrą energią – mówi Aleksander Poltier, Marketing Manager Libero.

Gdzie można znaleźć furgonetkę?

Do zdobycia będą m.in. towarzyska gra „Kalambury”, niezawodny i lubiany przez pokolenia „Chińczyk” czy gra strategiczna dla małych i tych nieco większych graczy – „Domino ilustrowane” firmy Trefl. . Jak je zdobyć? Każdego dnia o godz. 13:00 furgonetka będzie meldować się na katowickich osiedlach. Jego załoga rozdawać będzie gry m.in. w Giszowcu przy Placu pod Lipami, w Piotrowicach przy ul. Radockiego (przy Tesco), na Osiedlu Paderewskiego przy ul. Pułaskiego (przy TEB Edukacja) i w Brynowie przy KWK Wujek. Z kolei weekend pojazdu można będzie wypatrywać w Ochojcu przy ul. Prusa czy Kokocińcu przy ul. Zielonej.

W kolejnym tygodniu wóz będzie miał m.in. przystanki: Murcki Rynek, Bażantowo (przy centrum sportowym), Nikiszowiec Jantor, Brynów Gawronów (przy kościele), Panewniki ul. Zamiejska (przy szkole) czy Kostuchna ul. Szramka (przy boisku). O tym, w którym dokładnie miejscu danego dnia będzie stacjonować wóz mieszkańcy informowani są w mediach społecznościowych Libero.

Dodatkowo, załoga wozu przez będzie także rozdawać zaproszenia na darmową gorącą czekoladę. Rozgrzewający napój serwowany będzie z food trucka, który zaparkuje na Placu do Radości Libero po planowanym otwarciu galerii.

fot. mat. prasowe

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search