Heading article

Rotator TOP - single

Rozrywka

Kocioł Czarownic w sylwestrowej odsłonie

5a462f4faf20b Osize1068x623q71h85368f 1024x597

Tym razem nie pod spodkiem a na stadionie Śląskim odbędzie się impreza sylwestrowa w Katowicach. Winne temu są prace demontażowe hal, które powstały na COP24, które potrwają do połowy stycznia.

Kto na scenie?

Wśród tegorocznych gwiazd zabawy sylwestrowej w Katowicach zobaczymy między innymi: Enej, Ewę Farnę, Grzegorza Hyżego, Ewelinę Lisowską, Marylę Rodowicz, czy frontmenkę zespołu Boney M – Liz Mitchell. Zabawę poprowadzą znani prezenterzy z Pauliną Sykut-Jeżyną i Krzysztofem Ibiszem na czele. Ze względu na prace, które odbywają się po spodkiem ta jedna z największych zabaw sylwestrowych w Polsce odbędzie się na Stadionie Śląskim. Jako ciekawostkę można podaż fakt, że scena waży ponad 300 ton i jest to największa scena jaka była przygotowana na Sylwestra w Katowicach.

Jak dojechać?

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się na Stadionie Śląskim Izabela Domogała zapewniła, że zostanie na tę okazję przygotowana specjalna oferta komunikacyjna. Autobusy, tramwaje i Koleje Śląskie mają przygotować większą ilość połączeń, tak by obsłużyć wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w imprezie na Stadionie Śląskim
Dla tych, którzy chcą skorzystać z samochodów przygotowane zostaną parkingi wokół stadionu. Aby na nie wjechać należy nabyć bilet na stronie ticketmaster.pl lub kupić na miejscu. W sprzedaży internetowej bilet kosztuje 20 zł, a gdy będziemy chcieli go kupić pod stadionem czeka nas wydatek rzędu 30 zł.

Sylwester bez fajerwerków

Ze względu na bliskość ogrodu zoologicznego, dzikie zwierzęta żyjące w Parku Śląskim oraz osiedle Tysiąclecia organizatorzy zrezygnowali z pokazu sztucznych ogni, który tradycyjnie odbywał się pod Spodkiem. W zamian za to odbędzie się prawdopodobnie pokaz laserowy lub inne widowisko audiowizualne.
Jak co roku sylwester organizowany przez Telewizję Polsat, Miasto Katowice i w tym roku Urząd Marszałkowski Województwa śląskiego zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Dla wszystkich, którzy nie mają planów na ten wieczór wydaje się to bardzo ciekawa oferta na wystrzałowe spędzenie nocy sylwestrowej.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search