Heading article

Rotator TOP - single

Rozrywka

Koleje Śląskie zapraszają na wycieczkę do… Krakowa!

Krak

Ferie zimowe 2020 w pełni! Koleje Śląskie oferują nie tylko bezpłatne przejazdy dla dzieci i młodzieży uczącej się, ale i wycieczkę do grodu Kraka. I to całkiem za darmo.

- Na wyprawę do stolicy województwa małopolskiego z Katowic zapraszamy już w najbliższą sobotę, 18 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona. Podczas przejazdu nie zabraknie też dodatkowych niespodzianek dla uczestników na pokładzie pociągu – zachęca Magdalena Iwańska, rzecznik prasowy spółki Koleje Śląskie.


W przejeździe może wziąć udział każdy, jednakże dedykowany jest on dzieciom i młodzieży. Co ciekawe, do Krakowa podróżni pojadą Powstańcem Śląskim, czyli jedynym takim pociągiem znajdującym się w parku taborowym Kolei Śląskich. Formularz rejestracji znajduje się TU!

Z Katowic pociąg wyruszy o godz. 7.04, a do Krakowa dotrze o 9.00. Z kolei powrót planowany jest o godz. 15.30. Do stolicy województwa śląskiego pociąg dotrze o godz. 17.18.

Warto dodać, że internauci wybiorą imię dla przejazdu specjalnego. Głosowanie prowadzone jest w mediach społecznościowych. Nagrodą dla autora zwycięskiej propozycji będzie miejsce w pociągu (wraz z osobą towarzyszącą) oraz zestaw gadżetów z logo KŚ. Wśród dotychczasowych pomysłów pojawiły się m.in. takie nazwy jak Spodek, Lotny Krakus, Smok Wawelski, Obwarzanek, KrakuŚin czy Lajkonik.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search