Heading article

Rotator TOP - single

Rozrywka

Multikino w Galerii Katowickiej nareszcie otwarte!

Galeria

Niedawno pisaliśmy, że Cinema City wznawia swoją działalność. Teraz mamy kolejną dobrą wiadomość dla kinomanów. Swoje podwoje otwiera Multikino w Galerii Katowickiej! 1 i 2 sierpnia odbędą się tu przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje”.

Bardzo cieszymy się ze wznowienia działalności naszego jedynego katowickiego oddziału i możliwości ponownego spotkania z widzami - mówi Natalia Kaleta-Nguyen, PR Manager Multikina. - Dla gości przygotowaliśmy program pełen intrygujących i różnorodnych propozycji, które bez wątpienia trafią w gusta najbardziej wymagających odbiorców. Przede wszystkim jednak zadbaliśmy o zaplecze sanitarne, które zapewni przyjemny i bezproblemowy udział w projekcjach - dodaje.

Już 1 i 2 sierpnia w kinie odbędą się przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje”. W Multikinie można już zobaczyć również produkcje, które były w repertuarze na początku 2020 roku oraz nowości polskiej i światowej kinematografii. Obejrzymy tu m.in.: „Na topie”, „#tuiteraz”, „Coś się kończy, coś zaczyna”, „Niewidzialny człowiek”, „Na noże”, „Annabelle wraca do domu” oraz nagrodzone Oscarami „Parasite” i „Dunkierkę”. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

W Multikinie w Galerii Katowickiej obowiązują reguł bezpieczeństwa związane z pandemią. Każdy z widzów znajdzie w holu multipleksu dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, informatory przypominające o zachowaniu zasad higieny oraz grafiki pomagające w utrzymaniu odpowiednich odstępów między oczekującymi na zakup biletów.

- Bezpieczeństwo oraz komfort pobytu w naszym obiekcie pozostają dla nas niezmiennie kwestią nadrzędną, dlatego ściśle przestrzegamy wszelkich norm sanitarnych. Tak też jest na terenie Multikina, gdzie regularnie odbywa się dezynfekcja powierzchni, widzowie zajmują jedynie miejsca wskazane przez obsługę i opuszczają sale wedle uzyskanych wskazówek. Dodatkowo, uczestnicy projekcji zobowiązani są do korzystania z maseczek lub przyłbic - mówi Anna Szczerkowska, Marketing Manager Galerii Katowickiej.

Przypomnijmy, że Kino w Galerii Katowickiej znajduje się na poziomie +3, czynne jest w od poniedziałku do niedzieli w godz. 10:00-22:00. Bilety na seanse można nabyć w kasach Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. 

fot. Galeria Katowicka 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search