Heading article

Rotator TOP - single

Rozrywka

Najwygodniejsze kino w Polsce?

Kino Helios W Katowicach 4 1024x720 1024x720

Firma Helios otworzyła niedawno w Katowicach swoje najnowocześniejsze kino. W nowej galerii Libero poza zakupami możesz pozwolić sobie na seans w luksusowych warunkach i to w całkiem przyzwoitej cenie.

Wygoda przede wszystkim

Czy zdarzyło Wam się kiedyś zamiast w kinie oglądać film w domu tylko dlatego, że woleliście „walnąć się na kanapie”? To już przeszłość! Najnowsze katowickie kino jest jednym z niewielu w Polsce, które ma skórzane, rozkładane fotele, dzięki którym możemy komfortowo oglądać film na „srebrnym ekranie” leżąc.
Kino Helios W Katowicach 4 1024x720

Rozmiar ma znaczenie

Wybierając kino zamiast domowego telewizora sugerujemy się przede wszystkim rozmiarem ekranu
i jakością obrazu. W nowym Heliosie dwie spośród ośmiu sal nazwane zostały „Helios Dream”. Obejrzymy w nich filmy w porażająco dobrej jakości z rozdzielczością 4K.

Głos z góry

To jednak nie wszystko, ponieważ poza obrazem ogromne wrażenie zrobi na nas dźwięk. We wspomnianych salach zamontowany został nowoczesny system dźwiękowy Dolby Atmos. Jak możemy przeczytać na stronie Dolby, ta nowoczesna technologia wyróżnia się przede wszystkim umieszczeniem głośników również ponad naszymi głowami.

Tylko dla bogaczy?

Seans w takich warunkach musi kosztować sporo? Nic bardziej mylnego! Za miejsce w Sali „Helios Dream” zapłacimy tylko 5zł więcej niż w pozostałych salach kina. Cena biletu zależą od dnia i rodzaju seansu, ale w każdy „Superwtorek” zapłacicie za wstęp zaledwie 14 zł.
Ceny biletów różnią się w zależności od dnia, ale koszt wstęp do kina zaczyna się już od 14zł (Helios.pl)
Bilety

Miejsce wyjątkowe

Drugiego takiego kina na Śląsku nie znajdziemy. Dlatego wszyscy prawdziwi miłośnicy filmów niewątpliwie powinni skorzystać z oferty Helios i przekonać się jak to jest zobaczyć popisy swoich ulubionych gwiazdy w takich warunkach. Długie zimowe wieczory tworzą idealną aurę do takiej wizyty, niezależnie od tego, czy wybieracie się do kina, czy na film.
(fot. materiały prasowe)

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search