Heading article

Rotator TOP - single

Rozrywka

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019

Fireworks 574739 1280

Sylwester z Polsatem 2019/2020, tak jak w ubiegłym roku, odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Dla uczestników imprezy wystąpią m.in. DJ BoBo, Sławomir, Feel i Enej.


Sylwestrową Moc Przebojów poprowadzi tradycyjnie Krzysztof Ibisz. Na scenie Stadionu Śląskiego wystąpią międzynarodowe gwiazdy muzyki tanecznej. Wśród artystów znajduje się m.in.: DJ BoBo, La Bouche, Captain Jack a także popularni polscy wykonawcy jak Daj to głośniej, Ronnie Ferrari, Feel oraz Enej. Nie zabraknie też Sławomira i Kairy. Wstęp będzie bezpłatny.

- Ubiegłoroczna impreza sylwestrowa okazała się ogromnym sukcesem – we wspólnej zabawie na Stadionie Śląskim uczestniczyło ponad 42 tysiące osób oraz prawie dwa miliony widzów obejrzało to wydarzenie przed telewizorami. To ostatecznie przekonało nas że decyzja o organizacji sylwestra na Śląskim była słuszna – powiedział podczas konferencji prasowej marszałek Jakub Chełstowski.


Aby ułatwić dotarcie do Kotła Czarownic mieszkańcom wybierającym się tu z różnych zakątków województwa, Koleje Śląskie zapowiedziały zwiększenie taboru.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search