Heading article

Rotator TOP - single

Rozrywka

Tauron Nowa Muzyka startuje już dzisiaj!

Previous Next

Pomimo pandemicznych warunków, ale z poszanowaniem dla nowych standardów rozpoczyna się dzisiaj wielkie święto elektroniki. Po chwili niepewności organizatorzy zapraszają na piętnastą edycję Tauron Nowa Muzyka Katowice!

Festiwal od 12 lat przyciąga do serca Śląska fanów nowoczesnej muzyki. Również w tym roku Katowice odwiedzi wielu gości z całej Polski. Ze względu na pandemie koronawirusa organizatorzy postanowili zmienić termin imprezy, która tradycyjnie odbywało się w czerwcu. Jednak nie zamierzają rezygnować z dobrej zabawy w rytm najlepszych rytmów. 

- To czołowe wydarzenie muzyczne w Polsce, prezentujące co roku najciekawszych debiutantów i największych klasyków współczesnej elektroniki, ale także artystów jazzowych, rockowych i hiphopowych. Wśród zapraszanych gości znajdują się również przedstawiciele muzyki współczesnej i awangardy - opowiadają koordynatorzy projektu.

Harmonogram Tauron Nowa Muzyka

Czwartek, 27.08.

  • NOSPR: Hania Rani

Bilety wyprzedane

 

Piątek, 28.08.

  • Jazz Club Hipnoza: Low Key, Fisz Emade Tworzywo 

Bilety: 70 zł

  • Walcownia - exCarbon: Lyra Pramuk, Mołr Drammaz +OONDOOD, I love 69 Popgejů, Nina Pixel, Matwe

Bilety: 70 zł

  • Tauron Music Hall: Cigarettes After Sex, Red Axes, Bruno Bavota 

Streaming online

 

Sobota, 29.08.

  • Jazz Club Hipnoza: Pablopavo i Ludziki, Qba Janicki

Bilety: 70 zł

  • Walcownia - scena klubowa: Skalpel live, Lucy, Dino Sabatini, A_GIM, EERT 

Bilety: 40 zł

  • NOSPR: OKI, Gverilla, Miły ATZ

Wstęp bezpłatny 

  • Tauron Music Hall: Stella Chiweshe, Ahmedou Ahmed Lowla, Gafacci, Sara Dziri

Streaming online

 

Niedziela, 30.08.

  • Scena Muzeum Śląskiego – Biuro Dźwięku Katowice: Vladimir Ivkovic ambient set, Botanica, Aheloy!

Wstęp bezpłatny

Dodatkowo przez cały weekend organizatorzy zapraszają do Szuwajerów. Spotkamy tam artystów takich jak: Sound w/Friends, Vladimir Ivkovic, Michael Mayer, czy Novika. Wstęp bezpłatny. 

Nie zapomnij o...

Najważniejsza sprawa to oczywiście bilety. Można się w nie zaopatrzyć tutaj: http://tnmk.online/bilety/. Wejściówek nie trzeba drukować, wystarczy zaprezentować je na ekranie telefonu przy wchodzeniu do klubu. Każdy uczestnik festiwalu musi mieć ze sobą wydrukowane i podpisane Oświadczenie w związku ze stanem epidemii COVID-19. Dokument dostępny jest na facebookowym profilu wydarzenia. Podczas imprezy obowiązują wszystkie znane nam z codzienności środki bezpieczeństwa. 

- Razem wystąpi 34 artystów z Europy, Azji i Afryki. Połowa spośród zaproszonych to fascynujący artyści z Polski. Oprócz sceny Taruon Music Hall, wszystkie występy odbędą się na żywo i będą dostępne dla publiczności. Dodatkowo wszystkie występy będzie można śledzić na żywo na naszej stronie internetowej - zapraszają organizatorzy. 

fot. Tauron Nowa Muzyka

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search