Heading article

Rotator TOP - single

Rozrywka

Zabójstwo w hotelu Diament. NOWE FAKTY

Hotel

Nowe fakty dotyczące zabójstwa w hotelu Diament. Kobietę, którą podejrzewa się o zbrodnię, zatrzymano na autostradzie A4. Nie była jeszcze przesłuchiwana.

Okazuje się ofiara mieszkała na Śląsku na co dzień. Mężczyzna był mieszkańcem Zabrza. Jak podaje Gazeta Wyborcza, Marokańczyk miał dzień wcześniej spędzić noc w hotelu Diament z kobietą, która jest podejrzana o zabójstwo obcokrajowca. 

Uruchomił się alarm przeciwpożarowy

Jeden z pracowników hotelu usłyszał alarm przeciwpożarowy. Gdy poszedł do pokoju, w którym się uruchomił, zobaczył w drzwiach kobietę. Twierdziła, że wszystko jest w porządku. Szła akurat na parking do swojego samochodu.

Pracownik „kątem oka” zobaczył leżącego na łóżku mężczyznę. Wyglądał jakby spał, więc wrócił na swoje stanowisko pracy. Szef kazał mu wrócić jednak do pokoju, żeby sprawdził, czy faktycznie wszystko jest w porządku. Okazało się, że jednak nie jest…

Na łóżku leżały zwłoki mężczyzny. Jak podaje Gazeta Wyborcza, w głowie miał ranę postrzałową. Na miejsce przybył lekarz. Niestety, stwierdził zgon. Podczas przeszukania miejsca zbrodni policja znalazła leki, strzykawki oraz broń, z której zabito mężczyznę.

Ustalono, że podejrzana o zabójstwo jest mieszkanką Orzesza (powiat mikołowski). Została zatrzymana na autostradzie A4. Doprowadziła do kolizji z jednym samochodem. Szła poboczem. Na razie kobieta nie została przesłuchana, ponieważ jej stan zdrowia na to nie pozwala. Obecnie przebywa w szpitalu.  

fot. Google Street View 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search