Rusza sprzedaż biletów na siatkarskie mistrzostwa Europy. Finały w Spodku

11 sierpnia o godzinie 12:00 planowane jest rozpoczęcie sprzedaży biletów na fazę medalową turnieju CEV Mistrzostw Europy Mężczyzn, która odbędzie się w katowickim Spodku 18 i 19 września.

Spodek

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn odbędą się w czterech państwach: Polsce, Czechach, Finlandii i Estonii. Rywalizacja w fazie grupowej będzie prowadzona w halach w Krakowie (grupa A), Ostrawie (grupa B), Tampere (grupa C) i i Tallinie (grupa D). Na 1/8 finału oraz ćwierćfinały najlepsze zespoły przeniosą się do Gdańska i Ostrawy, zaś starcia decydujące już bezpośrednio o podziale medalów i wyłonieniu zwycięzców zostaną rozegrane w Katowicach.

"Świątynia siatkówki"

Polska „świątynia siatkówki” już po raz wtóry dostąpi zaszczytu organizacji najważniejszych siatkarskich wydarzeń międzynarodowych. W 2014 roku w hali katowickiego Spodka reprezentanci Polski sięgnęli po tytuł mistrzów świata. Tym razem kolej na najbardziej prestiżowy turniej siatkarski na Starym Kontynencie, który będzie też okazją do rewanżu za nie do końca udany występ na igrzyskach olimpijskich w Tokio podopiecznych Vitala Heynena.

Rusza sprzedaż

Czempionat potrwa od 1 do 19 września. Sprzedaż biletów na część katowicką, czyli mecze półfinałowe i finałowe rusza w środę 11 sierpnia o godzinie 12. Ceny wejściówek zaczynają się od 69 złotych i można je nabyć przez stronę internetową https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka. Wszystkie spotkania będą organizowane zgodnie z aktualnymi na dzień rozegrania meczu wytycznymi sanitarno-epidemiologicznymi. W sprzedaży dostępna będzie pula biletów dla osób niezaszczepionych oraz pula dostępna wyłącznie dla osób, które w dniu imprezy będą mogły przedstawić aktualny certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID-19 w postaci kodu QR.

Grupa A

  • Polska
  • Serbia
  • Belgia
  • Ukraina
  • Grecja
  • Portugalia

Terminarz fazy finałowej w Spodku:

18 września 2021 (sobota)

  • półfinały

19 września 2021 (niedziela)

  • finał oraz mecz o 3.miejsce

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Lodowisko na Rynku, Katowice

Darmowe lekcje jazdy na łyżwach na lodowisku MOSiR-u

Spodek

Bilety wyprzedane – Spodek odleci raz jeszcze

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Lodowisko

Startuje sezon na lodowisku w Spodku. Bezpłatne ślizgawki

Zdjecie główne TG

Gdzie spędzić wakacje? Oczywiście w Tarnowskich Górach!

Zdjęcie Główne Centrum Dziedzictwa Szkła

Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Przygoda dla każdego!

Szlak neonów, Katowice

Nowy szlak turystyczny: szlak neonów