Rusza sprzedaż biletów na siatkarskie mistrzostwa Europy. Finały w Spodku

11 sierpnia o godzinie 12:00 planowane jest rozpoczęcie sprzedaży biletów na fazę medalową turnieju CEV Mistrzostw Europy Mężczyzn, która odbędzie się w katowickim Spodku 18 i 19 września.

Spodek

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn odbędą się w czterech państwach: Polsce, Czechach, Finlandii i Estonii. Rywalizacja w fazie grupowej będzie prowadzona w halach w Krakowie (grupa A), Ostrawie (grupa B), Tampere (grupa C) i i Tallinie (grupa D). Na 1/8 finału oraz ćwierćfinały najlepsze zespoły przeniosą się do Gdańska i Ostrawy, zaś starcia decydujące już bezpośrednio o podziale medalów i wyłonieniu zwycięzców zostaną rozegrane w Katowicach.

"Świątynia siatkówki"

Polska „świątynia siatkówki” już po raz wtóry dostąpi zaszczytu organizacji najważniejszych siatkarskich wydarzeń międzynarodowych. W 2014 roku w hali katowickiego Spodka reprezentanci Polski sięgnęli po tytuł mistrzów świata. Tym razem kolej na najbardziej prestiżowy turniej siatkarski na Starym Kontynencie, który będzie też okazją do rewanżu za nie do końca udany występ na igrzyskach olimpijskich w Tokio podopiecznych Vitala Heynena.

Rusza sprzedaż

Czempionat potrwa od 1 do 19 września. Sprzedaż biletów na część katowicką, czyli mecze półfinałowe i finałowe rusza w środę 11 sierpnia o godzinie 12. Ceny wejściówek zaczynają się od 69 złotych i można je nabyć przez stronę internetową https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka. Wszystkie spotkania będą organizowane zgodnie z aktualnymi na dzień rozegrania meczu wytycznymi sanitarno-epidemiologicznymi. W sprzedaży dostępna będzie pula biletów dla osób niezaszczepionych oraz pula dostępna wyłącznie dla osób, które w dniu imprezy będą mogły przedstawić aktualny certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID-19 w postaci kodu QR.

Grupa A

  • Polska
  • Serbia
  • Belgia
  • Ukraina
  • Grecja
  • Portugalia

Terminarz fazy finałowej w Spodku:

18 września 2021 (sobota)

  • półfinały

19 września 2021 (niedziela)

  • finał oraz mecz o 3.miejsce

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon