Rusza zbiórka "Solidarni z Ukrainą". Zebrane środki zostaną przekazane organizacji humanitarnej

Media Operator - śląska sieć medialna założyła zbiórkę finansową dla Ukraińców. Środki zebrane podczas niej zostaną przekazane ukraińskim organizacjom humanitarnym. Razem możemy więcej.

fot. pomagam.pl
Zbiórka dla ukrainy media operator

Śląska sieć medialna Media Operator postanowiła dołączyć do grona wspierających finansowo Ukrainę organizacji i założyła własną zbiórkę pod nazwą "Solidarni z Ukrainą".

- To jest ten czas, kiedy Ukraina bardziej niż kiedykolwiek wcześniej potrzebuje wsparcia całego świata - tłumaczą organizatorzy.

Pomoc musi być mądrze rozdysponowana

W ostatnich dniach dało się zauważyć wzmożoną mobilizację społeczeństwa do pomagania cudzoziemcom. Jednak sama chęć pomocy nie wystarcza. By starania przyniosły efekt, należy je także mądrze koordynować. Dlatego właśnie redakcja Media Operator postanowiła przekazywać środki finansowe organizacjom, które najlepiej wiedzą, na co wykorzystać pieniądze.

Zbiórka jest prowadzona na stronie pomagam.pl. Portale i gazety podlegające firmie Media Operator będą wspierać zbiórkę. Należą do nich: 24kato.pl, chorzowski.pl, bytomski.pl, piekary.info, zabrzenews.pl, rudzianin.pl, tarnowskiegory.info, twojknurow.pl, nowinytyskie.pl, ngs24.pl oraz 24zaglebie.pl.

- Przyłącz się do akcji i okaż wraz z nami solidarność z Ukrainą! Przekaż swoim znajomym, że też mogą pomóc i udostępnij zbiórkę, gdzie tylko się da. Razem możemy zdziałać wiele! - zachęcają organizatorzy zbiórki.

Zbiórka, która została założona przez fundację Pomagam.pl działa na rzecz Ukraińców w Polsce od 2014 roku. Organizacje zarządzają podziałem środków oraz sposobem ich wydatkowania. 100 proc. wpłaconej gotówki trafi na fundusz wspierający Ukraińców.

Link do zbiórki jest dostępny na stronie pomagam.pl. Zachęcamy was do jej wsparcia.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon