Salon Poezji dla dzieci w Katowicach. Na scenie Andrzej Grabowski i Anna Maria Wesołowska

W niedzielę 12 września w 2021 roku odbędzie się Salon Poezji dla dzieci z Andrzejem Grabowskim oraz Niedzielne Obiadania przy muzyce na żywo. Gościem specjalnym wydarzenia będzie sędzia Anna Maria Wesołowska

Childrens library 1008229 1920

Śląska Scena Kameralna fundacji Leszka Mikosa zaprasza dzieci i dorosłych na wyjątkowe kulturalno-literackie wydarzenie. Salon Poezji dla dzieci będzie okazją do poznania najpopularniejszych wierszy dedykowanych najmłodszym odbiorcom. Będzie można usłyszeć utwory chociażby Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima (z pewnością nie zabraknie Lokomotywy). Wydarzenie poprowadzi polski aktor teatralny, telewizyjny, filmowy, artysta kabaretowy, piosenkarz, scenarzysta i reżyser Andrzej Grabowski.

Tego samego dnia odbędą się również Niedzielne Obiadania. W restauracji przy dźwiękach jazzującej trąbki Piotra Krakowskiego będzie można skosztować wyśmienitych potraw, deserów oraz win. Animatorki zapewnią opiekę nad dziećmi, przygotowując specjalne atrakcje (gry planszowe, zabawy plastyczne, balonowe zwierzaki).

Sędzia Anna Maria Wesołowska dla dzieci

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Anna Maria Wesołowska – sędzia w stanie spoczynku, znana z programu telewizyjnego, emitowanego w stacji TVN. Przez lata orzekała w łódzkich sądach, a także jest współautorką ustawy o świadku koronnym. Na przestrzeni swojej całej działalności dbała o edukację prawną dzieci i młodzieży. Prócz programu „Sędzia Anna Maria Wesołowska” wystąpiła w również w produkcji „Wesołowska i mediatorzy”.

Wydarzenie odbędzie się w budynku przy ul. Bytkowskiej 1A w Katowicach, a start imprezy zaplanowano na godz. 12:30. Bilety można nabyć na stronie www.ebilet.pl

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon