Saturn Fitness Chorzów – piękne miejsce na Twój trening

Żeby zadbać o Twoją doskonałą formę, zadbaliśmy o perfekcyjną formę Twojego klubu. Perfekcja tkwi w szczegółach! Poznaj klub fitness Saturn Fitness Chorzów.

Saturn Fitness z zewnątrz
Saturn Fitness z zewnątrz


Sprawdź, jak przyjemnie jest ćwiczyć w pięknych wnętrzach z najnowocześniejszym sprzętem i motywującym wsparciem trenerów. Zrelaksować się w luksusowej strefie wellness. Przyjemnie spędzić czas przy najlepszej kawie, której aromat unosi się już od wejścia, nie martwiąc się o samochód , który czeka na Ciebie na naszym bezpłatnym parkingu przeznaczonym tylko dla Was.

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi

Saturn Fitness Chorzów przy ul. Katowickiej 47 to wyjątkowe miejsce, które przyciąga wyjątkową atmosferą już od pierwszej chwili. Na recepcji powita Cię uśmiech, który zmienia najgorszy dzień w pozytywny, a to dopiero początek. Każdy kolejny krok tylko upewni Cię, że to jest miejsce jakich mało na fitnessowej mapie.

Chcesz obejrzeć podczas treningu ostatni odcinek serialu – to nie problem, nasz sprzęt umożliwi Ci nadrobienie serialowych zaległości. Podczas treningu cardio możesz przenosić się od Nowej Zelandii po zielone alejki Hyde Parku. Specjalnie zaprojektowana strefa funkcjonalna jest wynikiem wieloletnich analiz, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Saturn Fitness sala treningowa

Boski relaks po treningu w Saturn Fitness Chorzów

Alicja z Krainy Czarów marzyła o przejściu na drugą stronę lustra – Ty po treningu będziesz mógł przejść na drugą stronę naszych szatni, gdzie czeka na Ciebie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Miejsce, gdzie dźwięki relaksującej muzyki wraz z szumem wodospadu przeniosą Cię w wolną od zmartwień i problemów dnia codziennego strefę relaksu. Ciepło naszych saun, ich aromat w połączeniu z relaksującymi bąbelkami jacuzzi, to coś, na co czeka Twoje ciało po treningu i umysł po całym dniu.

Saturn Fitness w środku

Czy to inna planeta? Nie, to planeta Saturn Fitness w Chorzowie.

Saturn Fitness Chorzów,

Ul. Katowicka 47, 41-500 Chorzów


Godziny otwarcia:

poniedziałek 6:00–22:00
wtorek 6:00–22:00
środa 6:00–22:00
czwartek 6:00–22:00
piątek 6:00–22:00
sobota 8:00–20:00
niedziela 8:00–20:00


Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/saturn.fitness.chorzow/

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon