Self Storage – pomieszczenia magazynowe zamiast komórki lokatorskiej

Budując dom z reguły staramy się pamiętać o tym by powstały w nim także pomieszczenia magazynowe. W takich miejscach możesz schować wiele rzeczy, których niekoniecznie używasz na co dzień. Decydując się na zakup mieszkania już niestety z takimi pomieszczeniami bywa różnie. Niekiedy za komórki magazynowe trzeba bardzo dużo zapłacić lub też ich stan nie jest odpowiedni do przechowania rzeczy.

Self Storage

Rozwiązaniem takowego problemu może być wynajem magazynu. Jeśli w Twoim domu brakuje miejsca na przechowywane mienie to warto wybrać self storage i cieszyć się porządkiem. W Stanach Zjednoczonych takie opcje są stosowane niezwykle często.

Czym są magazyny self storage?

Temat boksów magazynowych zaczyna być już w Polsce coraz bardziej popularny. Możesz też spotkać się z określeniami takimi jak self storage, pomieszczenie magazynowe czy less mess storage. Ogólnie rzecz biorąc są to pomieszczenia, które możesz wynająć i przechowywać tam wiele rzeczy, których z różnych powodów nie możesz przechowywać w swoim domu czy mieszkaniu. Sporo informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Nowoczesne boksy magazynowe wyposażone są w kamery monitoringowe. Całodobowa ochrona 7 dni w tygodniu sprawia, że zarówno klienci indywidualni jak i firmy bardzo chętnie korzystają z tych rozwiązań. Musisz jednak wiedzieć, że są takie rzeczy, których nie możesz przechowywać w pomieszczeniach magazynowych.

Magazyny samoobsługowe – wygodne boksy magazynowe

Polacy coraz częściej pytają o wynajem boksów magazynowych w naszym kraju. Obecnie przykładem firmy, która udostępnia swoje magazyny zbiorcze jest firma Róża Rent, której stronę internetową znajdziesz tutaj: rozarent.pl. Firma ta znajduje się w centrum Katowic i swoją ofertę kieruje również do osób prywatnych i szerokiego grona klientów prowadzących własną działalność gospodarczą.

Na powyżej wspomnianej stronie internetowej znajdziesz przejrzysty cennik wynajmowania komórek magazynowych. Dostęp to nich będziesz miał od razu po opłaceniu zamówienia. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do magazynów self storage to warto śledzić fora internetowe gdzie spotkasz się z prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Bardzo łatwa obsługa kontenerów

Firma Róża Rent oferuje nowoczesne magazyny samoobsługowe self storage, które są dla Ciebie dostępne bez przerwy. Podpisując z nami umowę musisz uwzględnić osoby upoważnione do otwierania boksów. Pamiętaj, że firma nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy, które zabierze ze sobą taka osoba.

Sam wybierasz czas wynajmu

Zawierane z firmą umowy są umowami na czas określony. Z reguły są to krótkoterminowe umowy co jest ułatwieniem dla klientów. Nie musisz wiązać się z firmą wieloletnią umową. Magazyn samoobsługowy to opcja idealna na czas remontu czy przeprowadzki. Poszczególne boksy wykorzystywane są też przez studentów, którzy wybierają opcję przechowywania rzeczy w magazynach w czasie letniej przerwy od nauki.

Wybierz magazyn o odpowiedniej powierzchni

Potrzebując dodatkowej przestrzeni do przechowywania rzeczy warto wybrać opcję wynajęcia magazynów. Na stronie internetowej firmy Róża Rent możesz znaleźć informacje na temat cen za wynajem powierzchni o określonej ilości metrów kwadratowych.

Na co możesz liczyć wybierając kontener do wynajęcia?

Możemy pochwalić się tym, że w naszych magazynach panują idealne warunki do przechowywania różnych rzeczy. Panuje tam stała temperatura i odpowiednia wilgotność. W czasie zimy kontenery są oczywiście ogrzewane. Wynajmowane magazyny self storage są również poddawane częstej dezynsekcji i deratyzacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje rzeczy będą w pełni bezpieczne.

Kontenery to idealna opcja podczas przeprowadzki. Czasami bywa tak, że nie ma szans na przeprowadzenie się z jednego miejsca do drugiego w ciągu jednego dnia. Wybierając magazyn do wynajęcia możesz po prostu przewieźć tam wszystkie swoje rzeczy i odebrać je w momencie przeprowadzenia do nowego domu. Decydując się na wynajem na określony czas możesz wybrać najkrótszą opcję, która wynosi jeden miesiąc od dnia podpisania umowy.

Co możesz przechowywać w magazynach?

W magazynach self storage możesz przechowywać niemalże wszystko. Jest to świetne miejsca do przechowywania niepotrzebnych już zabawek, ubrań, sprzętu AGD i RTV, mebli, opon samochodowych i wielu innych. W kontenerach możesz przechowywać również kosmetyki i bezpieczne, niepalne substancje płynne. Powinny one być jednak odpowiednio zabezpieczone. Ze względu na powstawanie wilgoci nie wolno magazynować wilgotnych przedmiotów.

Nasze magazyny są również wykorzystywane przez osoby prywatne do przechowywania motocykli oraz skuterów. Tutaj jednak wymogiem jest spuszczenie paliwa. W magazynach zabrania się natomiast przechowywania żywności, antyków, dzieł sztuki oraz pieniędzy.

Jeśli nie posiadasz własnej komórki lokatorskiej to magazyny oferowane przez katowicką firmę Róża Rent to opcja idealna dla Ciebie. Magazyny znajdują się w doskonałej lokalizacji co jest dodatkowym argumentem przemawiającym za wybraniem takiego rozwiązania.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon