SiNSAY otwiera nowy salon w Katowicach

Ich produkty kochają kobiety, mężczyźni i dzieci. Nic więc dziwnego, że miłośnicy marki SiNSAY mają powody do radości. Dlaczego? W środę 20 października 2021 r. odbyło się wielkie otwarcie nowego salonu stacjonarnego marki w Katowicach. Ale to nie koniec atrakcji i zniżek. Poznajcie więcej szczegółów.

Sinsay

SiNSAY otwiera nowy salon

Zgadza się. Od środy 20 października miłośnicy marki SiNSAY mogą wybrać się na zakupy do nowego salonu stacjonarnego, który mieści się w Centrum Handlowym Libero, przy ulicy Kościuszki 229 w Katowicach.

Salon o powierzchni 1304 m2 został urządzony w nowoczesnym stylu. Nie brakuje w nim designerskich akcentów, a jasne wnętrze podkreśla to, co najlepsze – najnowszą kolekcję SiNSAY, którą pokochają kobiety, mężczyźni i dzieci.

Sobotni event

Jedno jest pewne, SiNSAY wie jak świętować. Oprócz wielkiego otwarcia, marka przygotowała dla swoich Klientów wyjątkowy event. Imprezę zaplanowano na sobotę, czyli 23 października. W tym dniu miłośnicy marki mogą liczyć na szereg atrakcji w nowym salonie. Jedną z nich jest 20% rabat, który będzie obowiązywał w dniu eventu, od godziny 9:00 do 11:00.

Modowe guru

SiNSAY z pewnością zasługuje na to miano. Przecież już od 7 lat wyznacza modowe trendy, inspiruje kolejne pokolenia. Cechą charakterystyczną kolekcji jest zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy. SiNSAY nie zapomina przy tym o jakości. Przecież swoją kolekcje kieruje zarówno do:

  • kobiet,
  • mężczyzn,
  • dzieci.

W nowym salonie nie brakuje:

  • ubrań,
  • stylowych dodatków,
  • akcesoriów kosmetycznych, a także tych domowych, które potrafią stworzyć przytulną i nowoczesną atmosferę.

Oczywiście wszystko w przystępnych cenach. Zatem jeżeli nie mieliście planów na najbliższą sobotę, chyba je znaleźliście. Nowy salon SiNSAY jest otwarty od 9:00 do 21:00.

SiNSAY otwiera nowy salon w Katowicach. Nie można tego przegapić!

SiNSAY zaprasza!
Centrum Handlowe Libero
ul. Kościuszki 229
40-615 Katowice

WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon