Śląska aktorka Anna Guzik pomoże zadłużonym. Nowy program Polsatu "Wolni od długów"

Pochodząca z Katowic aktorka Anna Guzik jest gospodynią nowego programu Polsatu "Wolni od długów". Reality show ma przedstawiać poruszające ludzkie historie i sposoby na wyjście z trudnej sytuacji finansowej.

Wolni od długów - nowy program Polsatu

27 maja o godz. 20.05 na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program prowadzony przez aktorkę Annę Guzik. Będzie ją wspierał sztab ekspertów od sprawy prawnych, finansowych i społecznych:

  • Piotr Ikonowicz,
  • Fryderyk Karzełek,
  • Anna Bufnal

„Wolni od długów” to program typu reality. Jego bohaterami są dramatycznie zadłużeni, borykający się z problemami finansowymi Polacy, którzy sami nie umieją ich rozwiązać. Są wśród nich również mieszkańcy województwa śląskiego.

Dramatyczne historie zadłużonych po uszy rodzin

Niewiedza, strach oraz nawarstwiające się problemy finansowe sprawiają, że konieczna jest interwencja z zewnątrz. Anna Guzik odwiedza bohaterów programu, mieszkających
w różnych zakątkach Polski. Dzięki swojej wrażliwości i empatii szybko nawiązuje z nimi kontakt, przełamuje w nich barierę wstydu i niepewności. Dzięki temu ma szansę wysłuchać dramatycznych historii, o których często nie wiedzą nawet najbliżsi osób zadłużonych. Udział w programie dla wszystkich uczestników bez wyjątku to przysłowiowa „ostatnia deska ratunku”.

Historie bohaterów wraz z dokumentami trafiają do doświadczonych ekspertów z dziedziny prawa i finansów. Specjaliści analizują sytuację dłużników i proponują najlepszy plan naprawczy. To kluczowy moment dla uczestników – od tej chwili ich życie zaczyna się zmieniać i pojawia się nadzieja! Bohaterowie są prowadzeni krok po kroku w procesie oddłużania, wyciągani z matni, dzięki czemu otrzymują nowy start.

Eksperci uczą, jak wyjść ze spirali długów

Specjaliści uczą nowych nawyków i pokazują, co zrobić, aby nie wpaść ponownie w spiralę długów. To jednak od uczestników będzie ostatecznie zależeć, czy skutecznie wprowadzą plan naprawczy i czy po programie będą żyć na nowych zasadach.

W gronie specjalistów, którzy zostali zaproszeni do udziału w programie, znaleźli się:

  • doświadczony społecznik i prawnik, Piotr Ikonowicz, który jak nikt potrafi wydobyć z kłopotów i świetnie zna się na inżynierii serc;
  • Fryderyk Karzełek - specjalista w dziedzinie finansów osobistych ze Śląska, który kiedyś sam odbił się od dna, wychodząc z prawie 2-milionowego długu;
  • Anna Bufnal - doświadczony radca prawny i doradca restrukturyzacji.

Producentem programu na zlecenie Telewizji Polsat jest Constantin Entertainment Polska. Sezon składa się z 12 odcinków.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon