Śląsko Ambasada na Nikiszowcu już otwarta. To biuro europosła Łukasza Kohuta

Śląsko Ambasada Łukasza Kohuta znajduje się na parterze familoka przy ul. Św. Anny 17 w Nikiszowcu. Będzie czynna od poniedziałku do piątku od godz. 9-17.

Śląska Ambasada w Katowicach na Nikiszowcu

Na Nikiszowcu, dzisiaj 19 lipca, oficjalnie została otwarta Śląsko Amabasada europosła Łukasza Kohuta. Znajduje się w familoku przy ul. Św. Anny 17.

- Ambasada jest w normalnym mieszkaniu na parterze, mieszkańcy bardzo dobrze mnie przyjęli – mówi nam Łukasz Kohut. – Mamy bardzo dobre relacje, zaprosiłem wszystkich sąsiadów na otwarcie, myślę, że będzie między nami bardzo dobra współpraca – dodaje.

Biuro będzie otwarte dla stowarzyszeń

Biuro europosła będzie otwarte na współpracę ze społecznikami, ludźmi kultury, a także różnymi stowarzyszeniami, które działają na terenie Śląska.

- Jeśli dane stowarzyszenie będzie chciało się spotkać po prostu w tym miejscu, udostępnię mu moją ambasadę żeby mogli się spotkać – wyjaśnia Łukasz Kohut. - Oczywiście to jest rzecz do dogrania z moimi asystentami, z moim dyrektorem biura, ale jesteśmy otwarci na współpracę ze stowarzyszeniami podobnie jak teraz współpracujemy ze Śląską Sztamą – dodaje.

Otwarcie Śląskiej Ambasady. VIDEO:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon