Heading article

Rotator TOP - single

Sport

Ruszyło głosowanie w plebiscycie "Złote Buki". Wybór należy do ciebie

Buki

GKS Katowice jak co roku organizuje plebiscyt "Złote Buki", w którym to kibice wybierają najlepszych zawodników minionego roku. Fani mogą głosować w pięciu kategoriach. Sprawdź, kto został nominowany.

GKS Katowice jest jednym z najprężniej działających klubów na Górnym Śląsku, który może pochwalić się kilkoma sekcjami w najwyższych klasach rozgrywkowych. Na co dzień fani emocjonują się zmaganiami piłkarzy, piłkarek, siatkarzy, czy hokeistów. Teraz przyszedł czas na indywidualne wyróżnienia.

Katowiczanie co roku we współpracy z portalem gieksa.pl organizują plebiscyt "Złote Buki" i właśnie mamy 13. edycję. To kibice w internetowym głosowaniu wybierają najlepszych zawodników w minionym roku. Tym razem przygotowano cztery indywidualne kategorie, w których wybieramy piłkarza, piłkarkę, siatkarza oraz hokeistę 2020 roku.

Piątą kategorią jest "wydarzenie roku". Tutaj także jest w czym wybierać. Jest awans piłkarzy z rocznika 2006 do Centralnej Ligi Juniorów, powrót historycznych pamiątek do klubu, czy zbiórka kibiców dla szpitali.

Nominowani w plebiscycie "Złote Buki 2020".

Piłkarz roku: Adrian Błąd, Arkadiusz Jędrych, Marin Urynowicz.
Piłkarka roku: Zofia Buszewska, Kinga Kozak, Klaudia Maciążka.
Hokeista roku: Patryk Krężołek, Grzegorz Pasiut, Filip Starzyński.
Siatkarz roku: Jan Firlej, Jakub Jarosz, Miłosz Zniszczoł.
Wydarzenie roku: awanse "Młodej Gieksy", powrót historycznych pamiątek do klubu, zbiórka kibiców Gieksy dla szpitali.

Głosowanie trwa do 12 stycznia. Aby wytypować swoich kandydatów, trzeba wejść TUTAJ, a następnie oddać głosy w poszczególnych kategoriach.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search