Stadion Śląski będzie miał Centrum Konferencyjno-Biznesowe już w 2021 roku

Stadion slaski

Już w tym roku ma zostać zakończona rozbudowa Centrum Konferencyjno-Biznesowego na Stadionie Śląskim. Podczas jednego wydarzenia będzie w stanie pomieścić 500 osób.

Nowe Centrum Konrerencyjno-Biznesowe Stadionu Śląskiego będzie miało 1785m2 powierzchni oraz elastyczną możliwość podziału na mniejsze części. Całość ma zostać oddana do użytku wiosną jeszcze w tym roku.

- Nowa część Centrum Konferencyjno-Biznesowego zwiększy atrakcyjność Stadionu Śląskiego i spełni oczekiwania organizatorów przeróżnych wydarzeń. Będą oni mogli przeprowadzić swoje wykłady, szkolenia i spotkania w komfortowych i spełniających najwyższe standardy warunkach – mówi Bartłomiej Kowalski, Dyrektor Generalny Stadionu Śląskiego.

Przypomnijmy, że pierwsze prace rozpoczęły się w październiku ubiegłego roku od rozbiórki istniejących ścian oraz zainstalowania ogrzewania podłogowego i wykonania wylewek. Obecnie działania skupiają się na systemach klimatyzacji i wentylacji. Na dniach zakończy się nakładanie tynków akustycznych, które zapewnią odpowiednie wyciszenie nowych pomieszczeń.

Całość wyposażona będzie w nowoczesny sprzęt multimedialny sterowany za pomocą iPada. Przy wykorzystaniu całej przestrzeni prezentowane treści mogą wyświetlać się nawet na 6 projektorach – dodaje Bartłomiej Kowalski.

Gdy prace związane z wentylacją się zakończą, rozpocznie się montaż stolarki wewnętrznej. Prace końcowe natomiast mają objąć instalację ścianek mobilnych, montaż wykładzin, forniru i mebli.

fot. mat. prasowe

Stadion slaski

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj dyskusję

czytaj więcej: